Fitness evde yapılır mı?

Gençler yaş 16 özgüvensizim. Zaten param yok, saçımı berbere dahi kestiremiyoruz. Anca babam kesiyor, sorun şu param yok. Herkes bana öz güven için fitness a git gidiyor ne yapabilirim ya da evde yapılır mı?

Hocam size önerim psikiyatriste gitmeniz, yanlış anlamayın ama açtığınız konuların hepsinde kendinizi eleştiriyorsunuz. Yok ben eziğim, kötüyüm, param yok vesaire. Böyle şeyleri kendinize demeyin. Pozitif olun.

Ayrıca konuya gelirsek bal gibi yapılır. Bir çift dambıl alırsın, bir sürü yapabileceğin program var.

Evde yapamazsın çünkü orada özel aletler var ama dambıl(?) alabilirsin günlük şınav mekik barfiks plan vb hareketleri evde yapabilirsin işe yarar. 5 veya 7.5 kg dambıl işine yarar.

Günde 10 kere şınav çekerek başla mesela sonra alabiliyorsan dumbbell alırsın. Google play store'da birsürü antreman uygulamları var onlar çok işe yarıyormuş kullanabilirsin.

Hocam size önerim psikiyatriste gitmeniz, yanlış anlamayın ama açtığınız konuların hepsinde kendinizi eleştiriyorsunuz. Yok ben eziğim, kötüyüm, param yok vesaire. Böyle şeyleri kendinize demeyin. Pozitif olun.

Ayrıca konuya gelirsek bal gibi yapılır. Bir çift dambıl alırsın, bir sürü yapabileceğin program var.

Hocam faydası yok.

O da paralı adam saçımı berbere kestiremiyorum diyor max 50 tl 😀 berber.

O da paralı adam saçımı berbere kestiremiyorum diyor max 50 tl 😀 berber.
Devlette yıldan yıla randevu alabiliyosun bide başka bi konuda eve uzak demişti hastane.

Bir spor salonuna gitmeye kıyasla daha yavaş gelişirsiniz, mümkünse evinize bir halter ve bir çift dumbbell alın ve bunlar ile çalışın. İstikrarlı bir şekilde yapıp aynı zamanda beslenmenize dikkat ederseniz faydasını zamanla görürsünüz.

Geri
Yukarı