Fitness için beslenme programı önerisi

tongyabgukagan

Picopat
Ben yeni Fitness'a başladım ancak beslenme programı vermediler, hareket gösterdiler, bunları yap dediler. 2 hafta sonra programını değiştireceğiz dediler. Pazartesi kardiyo, salı ağırlık, çarşamba dinlenme, perşembe kardiyo, cuma ağırlık şeklinde çalışıyorum. Daha ilk haftam. Boyum 176, 80 kiloyum. Zayıflamak ve fit olmak istiyorum. Bu programı verdi ancak yemek programı vermedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi kalori ihtiyacını hesapla ve protein ağırlık yiyeceklerle beslen. Çalışma programını da şöyle değiştir: Pazartesi Ağırlık, Salı Kardiyo, Çarşamba İzin. Önce kardiyo yaparsan çabuk yorulursun, ağırlık kaldırmaya halin kalmaz. Günlük kalori ihtiyacını hesapla ve hesapladığın değerden daha az kalori al bu sayede kilo vereceksin. Protein ağırlıklı beslenirsen kasların daha çabuk gelişir.

Yaklasik 20 seneye yaklasacak iyisiyle kotusuyle sakatliklariyla bir ton spor yaptim ve yapiyorum. En buyuk ve en kolay tavsiyem eger critical bir obez falan degilsen. Sadece temiz ye ve gece saat 8'den sonra yeme. Bunu basarmak istikrar ve azim isi. Bir de aga ben gunde iki ogun yiyorum ama bunlar doner ve lahmacun dersen o zaman bir degisiklik gormezsin. Temiz beslenme aliskanliklari edin. Sabah kalkip kendine domates salatalik zeytin peynir koy. Koy ama beyaz ekmegi gomme. Bu formulu ben kendime uyguluyorum gayette basarili. Binlerce diyet programi vs vs var. Programlar bitiyor. Benim kendi gorusum insanin kendi beslenme aliskanliklarini yenilemesi. Yemeksepeti ve Getir'i sil. Evde kendi yemegini yap. Cok mu aciktin? Al abicim sebzeyi hasla ustune tuz karabiber at karnin doysun. Bunlari yaparsin. Olay ne biliyor musun? Olay boyle istikrarli bir sekilde giderken bozmak istiyeceksin bozacaksinda ama ertesi gun o beslenme prensibine geri donersen o zaman basarirsin. Zaman ve azim.

Yaklasik 20 seneye yaklasıcak iyisiyle kotusuyle sakatliklariyla bir ton spor yaptim ve yapiyorum. En buyuk ve en kolay tavsiyem eger critical bir obez falan degilsen. Sadece temiz ye ve gece saat 8'den sonra yeme. Bunu basarmak istikrar ve azim isi. Bir de aga ben gunde iki ogun yiyorum ama bunlar doner ve lahmacun dersen o zaman bir degisiklik gormezsin. Temiz beslenme aliskanliklari edin. Sabah kalkip kendine domates salatalik zeytin peynir koy. Koy ama beyaz ekmegi gomme. Bu formulu ben kendime uyguluyorum gayet de basarili. Binlerce diyet programi vs. var. Programlar bitiyor. Benim kendi gorusum insanin kendi beslenme aliskanliklarini yenilemesi. Yemeksepeti ve Getir'i sil. Evde kendi yemegini yap. Cok mu aciktin? Al abicim sebzeyi hasla ustune tuz karabiber at karnin doysun. Bunlari yaparsin. Olay ne biliyor musun? Olay boyle istikrarli bir sekilde giderken bozmak istiyeceksin bozacaksinda ama ertesi gun o beslenme prensibine geri donersen o zaman basarirsin. Zaman ve azim.

Saat 8'den sonra yemenin ne alakası var ve günde kaç öğün yemeliyiz?

Geri
Yukarı