Fitness ve supplement

• Konuyu başlatan Xed
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 555

Xed

Hectopat
Kilom ve yağ oranım gözle görülecek şekilde fazla obez miyim hayır değilim sadece 70 kiloyum. Bunun çoğu yağ ve su oranı mıdır diye tahmin ediyorum. Uzaktan eğitim ile spora yeniden başlayacağım ve kilo vermek için supplement kullanmam şart mı? Ben kendime uygun görmüyorum. Yediğim besinlerden içeceğim suya kadar fit bir vücuda geçmem için yeterli olacağını düşünüyorum. Atmak istediğim yağ ve kilodan sonra supplement kullanmamda bir sakınca olacağını sanmıyorum. Daha detaylı bilgiler verebilir misiniz bana teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın o zararlı şu zararlı diyen insanların lafına inanma. Beslenmene düzgün uyarsan kullanmana gerek kalmaz. Bir tek creatin öneririm sana, en iyi supplementtir kendileri.

Sakın o zararlı şu zararlı diyen insanların lafına inanma. Beslenmene düzgün uyarsan kullanmana gerek kalmaz. Bir tek creatin öneririm sana, en iyi supplementtir kendileri.
Yok yok öyle milletin lafına kulak asacak birisi değilim creatini nasıl kullanmamı öneririsn antrenman öncesi veya sonrası

6 aydan önce protein tozu/supplement kullanma.

Ağırlık --> %30.
Beslenme ve dinlenme %70.

Fitness budur.
Evet zaten kendi edindiğim bilgiler doğrultusunda spora yeniden başladım 3 ay önce geçenlerde falan bitti üyeliğim 3 ay içerisinde bilinçsizce yaptığım spor bana vücudumda yırtıklar bıraktı anlık kilo verdiğim içinmiş doktor öyle söyledi bu yüzden uzaktan eğitim aldım profesyonel bir yardım ile devam etmeyi düşünüyorum

Bilinçsizce ve bilgisizlikle yapılan spor hangi sıklette olursan ol sakatlanmaya ve istenmeyen durumlara yol açar.

İlk 3 ayda ilk amacın hayvan gibi kilo verip ağırlık kaldırmak olmamalı. Az ağırlık, orta tekrar ile birlikte hareketleri doğru yapmayı 3 ayda öğrenmelisin. Hem hareketleri öğrenip hem de düşük kilo alıştıktan sonra dozajı arttırarak seviye yükselteceksin. Gelişimi ne kadar geniş süreye yayarsan o kadar sağlıklı olur, acele etmeyeceksin.

Yok yok öyle milletin lafına kulak asacak birisi değilim creatini nasıl kullanmamı öneririsn antrenman öncesi veya sonrası
Antrenmandan sonra bir ölçek. 1 ay boyunca her gün yükleme yap, 2-3 hafta içerisinde artışı hissedeceksin.

Bilinçsizce ve bilgisizlikle yapılan spor hangi sıklette olursan ol sakatlanmaya ve istenmeyen durumlara yol açar.

İlk 3 ayda ilk amacın hayvan gibi kilo verip ağırlık kaldırmak olmamalı. Az ağırlık, orta tekrar ile birlikte hareketleri doğru yapmayı 3 ayda öğrenmelisin. Hem hareketleri öğrenip hem de düşük kilo alıştıktan sonra dozajı arttırarak seviye yükselteceksin. Gelişimi ne kadar geniş süreye yayarsan o kadar sağlıklı olur, acele etmeyeceksin.
Haklısın ben biraz dediğin gibi bilinçsizlik ederek erken yaptım her şeyi sonuçları da kötü oldu artık ya dövmeyle ya lazerle kapatıcam o çatlakları
Antrenmandan sonra bir ölçek. 1 ay boyunca her gün yükleme yap, 2-3 hafta içerisinde artışı hissedeceksin.
Saol hocam sadece onu kullanıcam o zaman başka bi takviye almam şimdilik

Haklısın ben biraz dediğin gibi bilinçsizlik ederek erken yaptım her şeyi sonuçları da kötü oldu artık ya dövmeyle ya lazerle kapatıcam o çatlakları

Saol hocam sadece onu kullanıcam o zaman başka bi takviye almam şimdilik
Genetiğin yatkınsa saç dökülme yapabilir, söyleyim.

Geri
Yukarı