Fitness'da hangi sporları yapmalıyım?

Hocam benim için önemli olan yağ yakmak ve dik durmak. Ağırlık kaldıran bir abim kısa kalmıştı. Ben kas yapmak istemiyorum. Gerek yok yani. Kilo vereyeyim, Yağ yakayayım çok da birşey istemem.
Amacın kilo vermese salona gitmeye ihtiyacın yok iyi bı diet program ve bisiklet veya yürüyüşle amacına ulaşabilirsin.

Ağırlık kaldıran bir abim kısa kalmıştı.

1656702828440.png

Çok komiksiniz hocam çok.
Kilo vermek istiyorsanız çıkın dışarıya yürüyün.
Hiçbir şey bilmeden gelip burada boy kısaltıyor diyor konuşacağınıza yediğiniz tatlıları çikolataları yemeyi bırakıp sadece yürüyüş yapın.
Yediğiniz yemekleri yarıya düşürün.
Sokakta her gördüğünüz kısa boylu erkek arnold vücuduyla dolaşıyor tabii ondan kısa kalmışlar.
Bol şans.

"Ağırlık kaldıran abim kısa kalmıştı." Buna harbi güldüm. Eğer kendi bildiklerinizi okuyacaksanız, konu açmanıza gerek yok. Kendi bildiklerini yapabilirsiniz. Başarılar.

Eki Görüntüle 1438024

Çok komiksiniz hocam çok.
Kilo vermek istiyorsanız çıkın dışarıya yürüyün.
Hiçbir şey bilmeden gelip burada boy kısaltıyor diyor konuşacağınıza yediğiniz tatlıları çikolataları yemeyi bırakıp sadece yürüyüş yapın.
Yediğiniz yemekleri yarıya düşürün.
Sokakta her gördüğünüz kısa boylu erkek arnold vücuduyla dolaşıyor tabii ondan kısa kalmışlar.
Bol şans.
Daha önce ki forumlarda duydum da ondan emin olmak için sordum. Boy kısaltıyor demedim kısaltıyor mu diye sordum ? Zaten tatlı, çikolata falanı da bıraktım bile.

"Ağırlık kaldıran abim kısa kalmıştı." Buna harbi güldüm. Eğer kendi bildiklerinizi okuyacaksanız, konu açmanıza gerek yok. Kendi bildiklerini yapabilirsiniz. Başarılar.
Kendi bildiğimi okumuyorum zaten. Niye anlamıyorsunuz ? O çok ağırlık kaldırıyordu kas falan yapıyordu boyu da benden kısaydı. Emin olmak için soruyorum.

Daha önce ki forumlarda duydum da ondan emin olmak için sordum. Boy kısaltıyor demedim kısaltıyor mu diye sordum? Zaten tatlı, çikolata falanı da bıraktım bile.

Kendi bildiğimi okumuyorum zaten. Niye anlamıyorsunuz?

Cümlelerinizde anlatamamışsınız.
Eğer emin olmak için soruyorsanız belinizi kırmadığınız sürece boy uzamasını engellemez 🤯
Zaten kilo verecekseniz yemeketn aşırı kısacaksınız bu yüzden kas yapamazsınız.
Önce kilo verip sonra vücut geliştirmeye başlayabilirsiniz eğer istiyorsanız.
Tek yapacağınız şey yürüyüş.
3 haftada 16 kiloyu spor salonuna gitmeden vermiş biri olarak yemeklerinizi yarım tabağa düşürüp ekmeği keserek kilo verebilirsiniz.
Aç kalmadan kilo vermeyi beklemeyin.

Geri
Yukarı