FiveM 60 FPS altında kasma

Arkadaşlar selam. Drop sorununu tam çözdüm derken yeni bir sorunla karşı karşıya kaldım. Oyunda bazen FPS 30-40-50'lere düşüyor ama her sunucuda böyle. Benden kötü (1060 6 GB) olan arkadaşım oyunu gayet akıcı bir şekilde oynuyor ve bende şöyle bir sorun var, FPS 60-70'in altına düştüğünde oyun hiç akıcı gelmiyor, kasıyor gibi gözüküyor. Sunucu kaynaklı değil. Yardımı dokunabilecek var mı?
Sunucu ile alakalı değil demek yerine sunucunun ismini yazsanız?

16gb ram kullanıyorum hatta 1 hafta önce 8 di 16 ya çektim droplar geçti ama bu sorun var arkadaşımın rami de 16
1650 Super
Ryzen 5 2600
XPG 16GB Dual Channel (8x2)
Asus VP 228HE 60HZ

580 ile 1650 superin gta fps testine de bakmıştım 1650 super daha iyi diye sırf bunun için 1650 superi tercih ettim fakat 580 kullanan başka bir arkadaşım daha oyunu o kadar akıcı oynuyor ki yani böyle bir şey yok
Oyun işlemci ağırlıklı 11400F ile 190 fps gördüm fivem de, Sunucu Qbus.

Arkadaşlar selam. Drop sorununu tam çözdüm derken yeni bir sorunla karşı karşıya kaldım. Oyunda bazen FPS 30-40-50'lere düşüyor ama her sunucuda böyle. Benden kötü (1060 6 GB) olan arkadaşım oyunu gayet akıcı bir şekilde oynuyor ve bende şöyle bir sorun var, FPS 60-70'in altına düştüğünde oyun hiç akıcı gelmiyor, kasıyor gibi gözüküyor. Sunucu kaynaklı değil. Yardımı dokunabilecek var mı?
Bana oyuna girip ayarlarını atar mısın? Eğer giremiyorsan appdataya girip ordan CitizenFXe tıkla gta_settingsi buraya at.

Bir çok sunucuda denedim Lavinia / 99 Roleplay / Boss Roleplay olsun peki ya bu 50-60 fps de kasma hissiyatı yaşamamın sebebi nedir
99 Roleplay de uzun süre oynadım hatta önceden varsanız Nova ekibindendim ben, konuya gelecek olursak ayarlarınızı atar mısınız?
Site atacağım bağlantı türünü desteklemiyor
Google Drive.

Yeni konular

Geri
Yukarı