Çözüldü FiveM FPS pack siliniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

fair0

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
1 GB
İşlemci
Intel Core i3
FiveM'de daha iyi FPS almak için FPS pack yükledim fakat FiveM'i actıgım zaman yükledigim dosyayı silip kendi orijinal dosyasını koyuyor. Belki FPS pack eski kalmıştır diye YouTube'a baktım fakat 1 ya da 2 hafta once atılmış videolar ve bende bu hata bayagıdır sürüyor. Bunun için FiveM içinden mi ayar yapmamı gerek? Cünkü her şeyi denedim, sil yüklemeyi PC'ye format attıktan sonra bile denedim ama olmuyor.

Çözüm
Yok. Benim yükledigim FPS pack ile alakasi yok.
Hocam adamın ayarları farklı olabilir ReShade kullanıyordur. Oyunun ayarlarını dosyalar yardımıyla değiştirmiştir. Gölgeleri tamamen kapatma gibi. Eğer benim yazdıklarımı yapıyorsanız citizen çalışıyordur demektir.
FiveM'de daha iyi FPS almak için FPS pack yükledim fakat FiveM'i actıgım zaman yükledigim dosyayı silip kendi orijinal dosyasını koyuyor. Belki FPS pack eski kalmıştır diye YouTube'a baktım fakat 1 ya da 2 hafta once atılmış videolar ve bende bu hata bayagıdır sürüyor. Bunun için FiveM içinden mi ayar yapmamı gerek? Cünkü her şeyi denedim, sil yüklemeyi PC'ye format attıktan sonra bile denedim ama olmuyor.
Tam olarak sırasıyla yaptığınız işlemleri söyler misiniz ?
Yüklediğiniz dosya yüksek ihtimalle citizen dosyasıdır. Fivem.app içerisindeki citizen klasörünü tamamen silip indirdiğiniz citizen klasörünü atın ve oyunu açın.

Tam olarak sırasıyla yaptığınız işlemleri söyler misiniz ?
Yüklediğiniz dosya yüksek ihtimalle citizen dosyasıdır. Fivem.app içerisindeki citizen klasörünü tamamen silip indirdiğiniz citizen klasörünü atın ve oyunu açın.
Ben onu hep yaptim hocam. hepsi doğru şekilde yabtiğima eminim. oyuna girerken 25 MB gibi güncelleme oluyor sonra citizen dosyasını değiştiriyor

Geri
Yukarı