FiveM için Hard RP sunucu nereden bulunur?

CryingDark

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, öncelikle söylemeliyim ki ben normalde GTA San Andreas RP tayfasındandım. GTA 5 FiveM'e geçtim fakat adamakıllı sunucu bir türlü bulamadım. Sunucu IP'si falan atacak var mı veya nereden bulabilirim? İlla FiveM mi gereklidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
FiveM'de o şekilde bir sunucu bulmanız zor. Genellikle sesli roleplay olduğu için insanlar ağızını garip garip şekillere sokarak o şekilde rol yapıyor bu da cıvık ortam oluşturuyor, sesli roleplayı asla desteklemiyorum zaten. Ancak illa ki FiveM isterim derseniz yayıncıların sunucularını önerebilirim. FiveM istemiyorum derseniz de RAGE:MP üzerinde 4-5 yıllık köklü bir sunucu bulunuyor, kapanmıştı ancak tekrardan açılıyor. Onu önerebilirim ben de tekrardan aktif olarak orada olacağım.

San Andreas'ta yazılı RP'ye alıştıysan FiveM sunucularına alışman veya San Andreas'taki zevki aratmayan sunucu bulman zor, hard RP denen sunucular bile sana San Andreas'ta aldığın RP zevkini vermeyecektir. alt:V'ye bakabilirsin orada Türk sunucuları var diye duydum.

Son düzenleme:
Öyle sunuculara Text RP yapmış biri girebileceğini sanmıyorum.
Neden bu şekilde düşündünüz ki?
San Andreas'ta yazılı RP'ye alıştıysan FiveM sunucularına alışman veya San Andreas'taki zevki aratmayan sunucu bulman zor, hard RP denen sunucular bile sana San Andreas'ta aldığın RP zevkini vermeyecektir. alt:V'ye bakabilirsin orada Türk sunucuları var diye duydum.
alt:V'de açık olan bir Türk sunucu var, o sunucuda da DM ve OOC ticaret kaynıyor. Bu OOC ticareti direkt olarak yönetim sağlıyor. Tekrar söylüyorum ki RAGE:MP önerimdir, öncelikli olarak önerim Seven RP'nin kapanmasıyla aynı yönetimin açıyor olduğu Eleven RP olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı