FiveM roleplay sunucu onerisi

4Cosmos

Hectopat
Daha fazla  
Selam, oynamak için düzgün bir roleplay sunucusu arıyorum. Fakat denk geldiklerim ahiret sorusu sorarmış gibi soru soruyorlar. En ufak küçük hatada bile eliyorlar.
Güzel bir sunucu varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 4 ay U4 roleplayde oynadım bir dönem. Bilmeyenleri dışlamazlar. Öğrenmek için çabaladığın sürece sıkıntı olmaz. Yetkili kadrosu başka sunuculardaki gibi tanrıymışcasına çalışmıyor. Kendilerine "gönüllü köle" demekten çekinmezler. Güzeldir yani genel olarak.

3 4 ay U4 roleplayde oynadım bir dönem. Bilmeyenleri dışlamazlar. Öğrenmek için çabaladığın sürece sıkıntı olmaz. Yetkili kadrosu başka sunuculardaki gibi tanrıymışcasına çalışmıyor. Kendilerine "gönüllü köle" demekten çekinmezler. Güzeldir yani genel olarak.
En son büyük bir yatırım alıp şirketleşmeye gitmişlerdi. Kurucusu boş adam değildir.

Onun yerine SouthV tercih ederim, fakat yazılı istemiyorum. Arkadaşlarla oynayacağımız için sesli tercihimiz. Yazılıda yukarıda takip ettiğim sunucu var dediğim gibi.
Aynen unutmuşum, SouthV da olabilir. Fakat sesli roleplay sunucuları düzgün olmadığı için maalesef tavsiyede bulunamıyorum.

Geri
Yukarı