FiveM sunucusuna NPC ekleme

alperdeemirel

Hectopat
Merhaba. Arkadaşımla oynayacağım. Bir FiveM localhost kurdum, scriptleri vs ayarladım ama NPC'ler yok. Onun icin bir script vs yüklemem lazım. Araştırdım ama bir çözüme kavuşamadım. Bir türlü NPC'leri oyuna ekleyemedim. Bunun için yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba
Citizen.CreateThread(function() while true do Citizen.Wait(1) SetVehicleDensityMultiplierThisFrame(0.085) --Trafik'deki araç yoğunluğu SetPedDensityMultiplierThisFrame(0.0) -- Yol'daki yayalar SetRandomVehicleDensityMultiplierThisFrame(0.065) -- Garajlardaki rastgele park edilmiş araçlar SetParkedVehicleDensityMultiplierThisFrame(0.0) -- yol kenarlarındaki park edilmiş araçlar SetScenarioPedDensityMultiplierThisFrame(0.0, 0.0) -- polis gibi npclerin çokluğu SetGarbageTrucks(false) -- çöp kamyonlarını kapatır SetRandomBoats(false) -- Denizdeki botları kapatır SetCreateRandomCops(false) -- polis araçları siler SetCreateRandomCopsNotOnScenarios(false) -- polis npc'lerini siler SetCreateRandomCopsOnScenarios(false) -- end end)
sayıları deneyerek kendinize göre ayarlayabilirisiniz şahsi kullanımım 10 15 arasıdır

Yeni konular

Geri
Yukarı