Çözüldü FiveM "The Social Club account specified does not own a valid license" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Umut Wolff.

Centipat
Arkadaşlar, FiveM'e giriş yapıyorum ancak the Social Club hatası veriyor yardım eder misiniz? Çözemiyorum 5 kere sil yükle yaptım ama olmuyor.

Çözüm
Arkadaşlar, FiveM'e giriş yapıyorum ancak the Social Club hatası veriyor yardım eder misiniz? Çözemiyorum 5 kere sil yükle yaptım ama olmuyor.

Kardeşim daha bugün aynı olay benim başıma geldi Epic'den aldığım için olmuyor sandım.

Çözümü ilk oyunu aldığında Rockstar kayıt alanına hangi e-postayla kayıt olduysan FiveM'e de onla girmelisin, ben de meğersem farklı bir hesapla almışım, olmuyordu. Çözümü ilk e-postanı hatırlaman.
Önceden FiveM açılıyordu bende. 1-2 kere sil yükle yaptım FiveM'i, ondan sonra "FiveM The Social Club account specified does not own a valid license" hatası vermeye başladı. 3 aydır araştırıyorum ama bulamadım. Yardım eder misiniz? :(

RSGL kaldırıp yeniden kurmayı denediniz mi?

Olmazsa rapor paylaş. Ayrıca aynı sorun için konu açmaya son ver, tek konudan ilerle!

Soruna bir çözüm yolu var mı? Kaç kere 1 kere GTA'yı silip yükledim 4 5 kere FiveM ve Rockstar Games silip yükledim. Lütfen yardımcı olun.

Soruna bir çözüm yolu var mı ? kaç kere 1 kere Gta'Yı silip yükledim 4 5 kere fivem ve rockstar games silip yükledim. Lütfen yardımcı olun.
Eğer sorduğumuz soruları cevaplarsanız belki çözüm üretebiliriz, ne dersiniz? Aynı sorunu yaşıyorsanız cevaplar sizin için de geçerli...

Merhaba ,
Hatayı ilgili videoda kısaca anlatmaya çalıştım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu aslında bir kullanıcı hatası, fivem üzerinde böyle bir sorun yok. Epic Games üzerinden GTA 5 alan kullanıcılar oyunu ilk çalıştırdıklarında Social Club için bir üyelik açmaları gerekiyor. Bu açılan üyelik üzerine GTA 5 lisansınız sadece o mail adresine kayıt ediliyor.

Fivem ilk kez giren kullanıcılar bu email ve şifre ile giriş yapması gerekmektedir. Yeni bir Social Club üyeliği açarak giriş yapınca bu hatayı alırsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı