Çözüldü FiveM Voice Chat Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kivancagaoglu

Hectopat
FiveM oynarken ayarlar kısmından mikrofon kısmını açınca hiçbir şeyin sesi gelmiyor Spotify, Discord, Youtube vs.
mic. kısmını kapatınca diğerlerinin sesini duyabiliyorum fakat ben konuşamıyorum hali ile hiçbir şeye işe yaramıyor. Bunun çözümünü bulana 10 TL'lik Steam üzerinden oyun hediye edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
FiveM oynarken ayarlar kısmından mikrofon kısmını açınca hiçbir şeyin sesi gelmiyor Spotify, Discord, Youtube vs.
mic. kısmını kapatınca diğerlerinin sesini duyabiliyorum fakat ben konuşamıyorum hali ile hiçbir şeye işe yaramıyor. Bunun çözümünü bulana 10 TL'lik Steam üzerinden oyun hediye edeceğim.
Voice Chat kısmının ekran görüntüsünü paylaşır mısın ? Ayarları tam hatırlamıyorum, görmek yardımcı olacaktır.
Voice Chat kısmının ekran görüntüsünü paylaşır mısın ? Ayarları tam hatırlamıyorum, görmek yardımcı olacaktır.
maxresdefault.jpg

Bu şekilde ayarlayıp, ( N ) tuşuna bastığınızda sesiniz karşı tarafa gidecektir. Ve karşı taraf sizin yakınınızda konuştuğunda onu duyacaksınız.

Kırmızı ile işaretlediğim bölümde o bölgeyi on yapınca şu an da aktif olan yer böyle olunca PC'deki hiçbir ses gelmiyor off yapınca düzeliyor bütün sesler geliyor mavi kısımda sıkıntı yok on olunca diğerlerinin seslerini duyuyorum ama konusamıyorum.

Voice chat kısmının ekran görüntüsünü paylaşır mısın? Ayarları tam hatırlamıyorum, görmek yardımcı olacaktır.

Eki Görüntüle 408509

Bu şekilde ayarlayıp, ( N ) tuşuna bastığınızda sesiniz karşı tarafa gidecektir. Ve karşı taraf sizin yakınınızda konuştuğunda onu duyacaksınız.

Dosya Ekleri

• fivem hata.png
    fivem hata.png
    303,2 KB · Görüntüleme: 2.496
Son düzenleyen: Moderatör:
Kırmızı ile işaretlediğim bölümde o bölgeyi on yapınca şu an da aktif olan yer böyle olunca PC'deki hiçbir ses gelmiyor off yapınca düzeliyor bütün sesler geliyor mavi kısımda sıkıntı yok on olunca diğerlerinin seslerini duyuyorum ama konusamıyorum.
Mikrofon olarak kulaklık mı kullanıyorsun ? İki device da da Realtek High Definiton yazıyor, mikrofon bölümünde device'ı değiştirmeyi deneyin.

Mikrofon olarak kulaklık mı kullanıyorsun ? İki device da da Realtek High Definiton yazıyor, mikrofon bölümünde device'ı değiştirmeyi deneyin.
mikrofonlu kulaklık kullanıyorum 1 tane mikrofon var ve 1 tane 1 hoparlör yani kulaklık var ayrıca birsey daha diyecem görev yöneticisinden kapayınca fivemi bütün sesler gidiyor anca pc resliyince düzeliyor

Şu anda aynısını bende yaşıyorum ve neden olduğunu bilmiyorum eğer bulursan beni de bilgilendirri misin.

Format attım düzeldi.
Tahminim TS3'den mikrofon mu kapatıyorsunuz?
Tokvoip. Ben de aynısını yaptım ve ses gelmedi kulaklığı da kapağım da ses de duymadım ses de gelmedi.

Tokovoip o zamanlar yoktu ondan dolayı eski konu format attım sonra da zaten tokovoip geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı