Fiverr için şirket lazım mı?

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Vergilendirme muhabbetti varmış. Mükellef adlı siteden fiyatlara bakayım dedim yaşım tutmadığı için başkasına açtırırım. Fakat çok pahalı. Peki şirket açmadan bu işe girişirsek bir sorun olur mu? Bir iş gelir mi başımıza? Bir de vergi ödememenin yollari var mış. Fiverr'da herhalde bir para kartı varmış krdan harcayınca vergi kesilmiyormuş. Bende pek bilgi sahibi değilim yani sadece duyum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vergilendirme muhabbetti varmış. Mükellef adlı siteden fiyatlara bakayım dedim yaşım tutmadığı için başkasına açtırırım. Fakat çok pahalı. Peki şirket açmadan bu işe girişirsek bir sorun olur mu? Bir iş gelir mi başımıza? Bir de vergi ödememenin yollari var mış. Fiverr'da herhalde bir para kartı varmış krdan harcayınca vergi kesilmiyormuş. Bende pek bilgi sahibi değilim yani sadece duyum.
Şirket açmanın korkacak çok masrafı yok.
Sadece adres olarak ev tapusu yada kira sözleşmesi yeterli olacaktır .
Elinizde sözleşme yoksa sanal ofis yıllık kiralamak gerekiyor.onlar size yardımcı oluyor.
Google şahıs şirketi açmak 2023
Yada
Şahıs şirketi açmak 2022 yazmanız yeterli.
500-1000 TL maliyeti var ..

Screenshot_20230328-143808.jpg

Screenshot_20230328-143853.jpg

Aylık sadece mali müşavir masrafı olur.
Pazarlık yaparsınız.
Bana Trendyol şirket açılışı için gittiğimde aylık 750 TL dediler 500 bir kişi yaparım demişti.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230328-143605.jpg
    Screenshot_20230328-143605.jpg
    188,1 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Geri
Yukarı