Fixing (C:) stage 1 hatası

trakonyay

Decapat
Daha fazla  
Bu sabah bilgisayarı açtığımda böyle bir şey ile karşılaştım. Dün de kasadan cızırtı geliyordu tahmin etmiştim. İsmi lazım değil şirketin SSD'sini kullanıyorum. Bilgisayarı kapatmadım, ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 13C462A8-C015-447A-8CCE-8F97DCDD87C5.jpeg
    13C462A8-C015-447A-8CCE-8F97DCDD87C5.jpeg
    147,7 KB · Görüntüleme: 23
Bu sabah bilgisayarı açtığımda böyle bir şey ile karşılaştım. Dün de kasadan cızırtı geliyordu tahmin etmiştim. İsmi lazım değil şirketin SSD'sini kullanıyorum. Bilgisayarı kapatmadım, ne yapmalıyım?

Hocam kendini onarıyor bekleyin büyük ihtimalle bir şey olmaz açıldığında ama yine de bir SSD değiştirmekte fayda var bu arada SSD'yi ne zamandır kullanıyosunuz veya (yazmak isterseniz) modeli falan ne?

HDD ya da SSDnize yüksek ihtimal bir sorun var ve tamie etmeye çalışıyor anlamına geliyor.

HDD ya da SSDnize yüksek ihtimal bir sorun var ve tamie etmeye çalışıyor anlamına geliyor.
Hocam kendini onarıyor bekleyin büyük ihtimalle bir şey olmaz açıldığında ama yine de bir SSD değiştirmekte fayda var bu arada SSD'yi ne zamandır kullanıyosunuz veya (yazmak isterseniz) modeli falan ne?
Hocam teşekkürler yanıtlarınız için tamir devam ederken elektrikler gitti benim şans bu kadar şimdi açmaya korkuyorum bilgisayarı bismillah.

Hocam SSD modeli maalesef İzoly 1 yıl olmamıştır.

Bayağı şanssızsınız hocam, sistem dosyaları zarar görmüş olabilir bir açın ne olduğunu buraya yazın.
Açtığımda yine hızlı şekilde %19'a geldi bir şey olmamış gibi gözüküyor sanırım sadece bekleyeceğim.

Hocam SSD modeli maalesef Izoly 1 yıl olmamıştır.

Açtığımda yine hızlı şekilde %19'a geldi bir şey olmamış gibi gözüküyor sanırım sadece bekleyeceğim.

O zaman her ihtimale karşı kendini yedeklemiş olabilir. Siz bekleyin hocam, bilgisayar açılırsa ve bir sorun olursa buraya yazarsınız.

Eğer, bilgisayarın kayıt defteri ya da farklı ayarlarıyla oynarsan veya yeni bir Windows sürümüne yani Windows 11 gibi sistemlere geçmeye çalışıp kapatınca öyle oluyor biraz bekleyince düzelir.

Eğer, bilgisayarın kayıt defteri ya da farklı ayarlarıyla oynarsan veya yeni bir Windows sürümüne yani Windows 11 gibi sistemlere geçmeye çalışıp kapatınca öyle oluyor biraz bekleyince düzelir.
Hocam umarım hızlı geçer 3 saat süre koydu buraya

Arkadaşlar dediğiniz gibi bekledim teşekkürler yanıtlarınız için pc geri açıldı tavsiye üzerine ssdmi değiştireceğim sanırım. 👌🏻👍🏻

Son düzenleme:
Hocam umarım hızlı geçer 3 saat süre koydu buraya

Arkadaşlar dediğiniz gibi bekledim teşekkürler yanıtlarınız için pc geri açıldı tavsiye üzerine ssdmi değiştireceğim sanırım. 👌🏻👍🏻
Ayıplı ürün sebepli para iadesi talep eder yeni disk alırdım ben olsam.
Sanırım böyle bir hak vardı :D

Geri
Yukarı