Fixplan Güvenilir Mi?

108550

Hectopat
8 Plus telefonumun ekranı kırık. Garantisinin bitmesine 9 gün kaldı. Sizce yetkili servise mi götüreyim, yoksa Fixplan’a mı? Ne tavsiye edersiniz? Bu arada Fixplan güvenilir midir?

Bazı arkadaşlar son 9 gün garantin kalmış o kadar masrafa girmeye değmez diyor. Götür yarı fiyatına yaptırt diyorlar. Açıkçası 1200 bütçemi fazla zorluyor o açıdan demiştim fakat yazmamışım.

Ben Fixplan internet sitesinden randevu oluşturdum. Kibar bir hanımefendi aradı ve teknik servis ekibinden birinin belirttiğim adrese gelip yarım saatte iPhone tamir edeceğini söyledi. Bu arada ekran değişimi ve pil değişimi yaptırdım. Şaşırtıcı şekilde adamlar tam saatinde evimin önüne acayip bir araç ile geldiler, içini atölye yapmışlar ve hakikaten yarım saatte tamir edip gittiler. Şüpheliydim ama yaklaşık 1 ay oldu çok memnun kaldım.

Cihazın garantisi daha 1 yıl falan varsa bozdurmamak lazım ama birkaç gün kaldıysa hiçbir anlamı yok bence.

Ben Fixplan internet sitesinden randevu oluşturdum. Kibar bir hanımefendi aradı ve teknik servis ekibinden birinin belirttiğim adrese gelip yarım saatte iPhone tamir edeceğini söyledi. Bu arada ekran değişimi ve pil değişimi yaptırdım. Şaşırtıcı şekilde adamlar tam saatinde evimin önüne acayip bir araç ile geldiler, içini atölye yapmışlar ve hakikaten yarım saatte tamir edip gittiler. Şüpheliydim ama yaklaşık 1 ay oldu çok memnun kaldım.

Cihazın garantisi daha 1 yıl falan varsa bozdurmamak lazım ama birkaç gün kaldıysa hiçbir anlamı yok bence.
Maalesef İstanbul’da yerleri yok. Kargo şirketlerine güvenmediğinden dolayı da kargoyla gönderemiyorum. Başka yere yaptırtmak zorunda kalacağım. Araştırıyorum şuan

Ben 6S cihazın bataryasını değiştirdim fakat internet sitelerinden değişim sonrası kontrol ettim mağazadaki fiyat (295TL) internettekinden (255TL) fazla bu nasıl iş ve fatura da vermediler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı