Fiyat performans Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Halil Aydin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam. Ben çok fazla podcast dinleyen biriyim de, bana sesi anlayabileceğim kadar iletsin seviyesinde bir kulaklık lazım. Ama silikonlu istemiyorum. Kulağımdan çıkacakmış gibi hissettiriyor. iPhone telefon kulaklığı gibi lazım. Çok pahalı olmasına hiç gerek yok. Fiyatına göre kalitesi uygun bir şey alayım diyorum. Hiç bilgim olan bir ürün dalı değil. Tavsiyelerinizi alırım. Şimdiden teşekkürler.

2 yıldır kullanıyorum maalesef fiyatı artmış 350TL birkaç hafta önce.
Yok mudur 350 250 bandında bir şey ya.

Silikonlu olarak önerilebilecek en iyi ürün QCY T13. Silikonlu istemiyorum demişsiniz. Onun için şunu önerebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar öncelikle selam. Ben çok fazla podcast dinleyen biriyim de, bana sesi anlayabileceğim kadar iletsin seviyesinde bir kulaklık lazım. Ama silikonlu istemiyorum. Kulağımdan çıkacakmış gibi hissettiriyor. iPhone telefon kulaklığı gibi lazım. Çok pahalı olmasına hiç gerek yok. Fiyatına göre kalitesi uygun bir şey alayım diyorum. Hiç bilgim olan bir ürün dalı değil. Tavsiyelerinizi alırım. Şimdiden teşekkürler.
Ben Lenovo XT88 kullanıyorum güncel Türkiye fiyatı 269TL ses kalitesi olarak çok memmunum şarjı ortalama 4-5 saat arası gidiyor. Günde 8 saat civarı kullanıyorum ve Box'ı 2 günde bir şarj ediyorum, Şarj olması ise 0'dan 100'e yaklaşık 60 dakika. (Kusura bakma silikonlu istemediğini okumamışım yine düşünürsen iyi kulaklık)

Son düzenleme:
Silikonlu olarak önerilebilecek en iyi ürün QCY t13. silikonlu istemiyorum demişsiniz. Onun için şunu önerebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende var bundan. Tam kanser kulaklık. Sesi fena değil. Tonlama hak getire. Kullanımı tam kanser işi.

Geri
Yukarı