Fiyat/performans internet sağlayıcısı önerisi

Fikrisngl

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
TurkNet ve Millenicom harici bir İSS önerirseniz sevinirim. TurkNet gayet iyi fakat Millenicom iğrenç. TurkNet'i zamlar yüzünden değiştirmek istiyorum fakat fırsatlı ve parasına değecek bir sağlayıcı istiyorum.

TurkNet ve Millenicom harici bir ISS önerirseniz sevinirim. TurkNet gayet iyi fakat Millenicom iğrenç. TurkNet'i zamlar yüzünden değiştirmek istiyorum fakat fırsatlı ve parasına değecek bir sağlayıcı istiyorum.

Millenicom'a niye iğrenç dedinizki?

Kablonet altyapısı var ise Türksat Kablonet.

1661381307235.png

Millenicom'a niye iğrenç dedinizki?

Millenicom'u neden kötüledin?

TurkNet kullanıyorken gayet güzeldi hiçbir zaman ms artışı yaşamıyordum ne zaman Millenicom'a geçsem her gece 12-2 arası ms 1000-2000 arasında geziyor ve oyunu oynatmıyor. Dün desteğe ilettiğimde ise sorun olmadığını söylediler fakat bugün aynı sorun devam ediyor değişen bir şey yok. Deli oldum gece gece.

TurkNet kullanıyorken gayet güzeldi hiçbir zaman ms artışı yaşamıyordum ne zaman Millenicom'a geçsem her gece 12-2 arası ms 1000-2000 arasında geziyor ve oyunu oynatmıyor. Dün desteğe ilettiğimde ise sorun olmadığını söylediler fakat bugün aynı sorun devam ediyor değişen bir şey yok. Deli oldum gece gece.

Bende sorun olmuyor acaba kablodan kaynaklı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı