Fiyat/Performans koltuk önerisi

Bütçe
1200

Pentium G4560

Kilopat
Selam arkadaşlar. Yazılımcıyım, günümün neredeyse tamamı bilgisayar başında geçiyor. Çok rahatsız bir koltukta oturuyorum ve değiştirmek istiyorum ancak çok fazla bütçe ayırmak istemiyorum. 1000 lira civarlarında birkaç sene idare edebilecek bir koltuk önerebilir misiniz? Boy 191 kilo 87, sırtımın tamamını kaplasın istiyorum.

Selam arkadaşlar. Yazılımcıyım, günümün neredeyse tamamı bilgisayar başında geçiyor. Çok rahatsız bir koltukta oturuyorum ve değiştirmek istiyorum ancak çok fazla bütçe ayırmak istemiyorum. 1000 lira civarlarında birkaç sene idare edebilecek bir koltuk önerebilir misiniz? Boy 191 kilo 87, sırtımın tamamını kaplasın istiyorum.

Hocam bence ofis koltuğu alın fileli gibi olanlardan onlar çok daha rahat ve çok daha az terletiyor.
Hocam bu arada en iyisi bir bayiye gidip test etmeniz.

Yazilimciyim Xdrive ve sırt kısmı fileli ofis koltugunu dönüşümlü kullanıyorum memnunum. Mecidiyeköy de mağazaları var orada denedim sonra sipariş vermiştim. Bence sizde öyle yapın çünkü ölçüler çok farklı. Ben (1.65 cm.50kg) olduğum için biraz zor bulmuştum.

Bende de aynı sorun vardı hocam calitte Sport'e srt aldım çok memnunum. Boy 193 kilo 89.

Yeni konular

Geri
Yukarı