Fiyat/performans VDSL modem önerisi

kyuzgen

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba iyi forumlar;

TürkNet 100Mbps internet paketini kullanacağım. Bina hattı 75 Mbps destekliyor VDSL modem almak istiyorum, şu an ASUS N14U ADSL modelini kullanıyorum 16Mbps hız ile bazı odalarda çekim gücü kullanılmayacak kadar az kalıyor alacağım modemde bu sorunları yaşamak istemiyorum. Araştırmalarım sonucu 3-4 modem arasında kaldım.

1- ASUS DSL-AC750 300MBPS-433MBPS VDSL DESTEKLİ KABLOSUZ-AC 2 PORT ADSL2+ MODEM - Vatan Bilgisayar kesinlikle bunu düşünüyordum ama bazı yorumlar da ASUS ile ilgili olumsuz yazılar gördüm.
2- ZYXEL VMG3625-T20A 300MBPS-866MBPS VDSL DESTEKLİ KABLOSUZ-AC 4 PORT ADSL2+ MODEM - Vatan Bilgisayar
3- TP-Link Archer VR1200 AC 1200 Mbps Wireless Dual Band Fiyatı
4- ASUS DSL-AC55U Fiyatı bu kesinlikle iş görceğine eminim ama bu fiyat düzeylerine çıkmak istemiyorum fakat diğer 3 modem işimi görmez ise mecburen alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktif olarak Netspeed 75Mbps hızımı, WiFi 5Ghz’de 72 Mbps net olarak, kabloluda 73-74 Mbps olarak ASUS DSL AC51’de kullanmaktayım.
Bu da şuan yaptığım anlık hız testi:
606D2A81-4BA0-46C3-BD01-0D153B321B7A.png

Öncelikle merhaba iyi forumlar;

TürkNet 100Mbps internet paketini kullanacağım. Bina hattı 75 Mbps destekliyor VDSL modem almak istiyorum, şu an ASUS N14U ADSL modelini kullanıyorum 16Mbps hız ile bazı odalarda çekim gücü kullanılmayacak kadar az kalıyor alacağım modemde bu sorunları yaşamak istemiyorum. Araştırmalarım sonucu 3-4 modem arasında kaldım.

1- ASUS DSL-AC750 300MBPS-433MBPS VDSL DESTEKLİ KABLOSUZ-AC 2 PORT ADSL2+ MODEM - Vatan Bilgisayar kesinlikle bunu düşünüyordum ama bazı yorumlar da ASUS ile ilgili olumsuz yazılar gördüm.
2- ZYXEL VMG3625-T20A 300MBPS-866MBPS VDSL DESTEKLİ KABLOSUZ-AC 4 PORT ADSL2+ MODEM - Vatan Bilgisayar
3- TP-Link Archer VR1200 AC 1200 Mbps Wireless Dual Band Fiyatı
4- ASUS DSL-AC55U Fiyatı bu kesinlikle iş görceğine eminim ama bu fiyat düzeylerine çıkmak istemiyorum fakat diğer 3 modem işimi görmez ise mecburen alacağım.
Asus modem tavsiye ederim. Ac68u modeli güzeldir. Türknet: 1 Ay ücretsiz ben 1 ay ücretsiz siz kullanabilirsiniz. Lütfen bu kod ile başvuru yapın. "NYF17YQ71SYJ" İstanbul ümraniyede kullanıyorum. Memnunum adım onur k.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı