Fiyatı fazla olmayan ISS önerisi

RRimes

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 3 hafta sonra Superonline sözleşmem bitiyor ve ben de verdiğim fiyat ve aldığım hizmetten memnun değilim. Yeni sözleşmede 120TL fiyat verildi ilk 6 ay için (3-6 mb/s download 0.15-0.50 mb/s arası upload alıyorum.) Dolayısıyla yeni bir internet arayışına girdim. Fiber altyapım maalesef yok. GIBIRNet ve TurkNet'e bakıyorum bu aralar. İki firma da ortalama 60-65 Mbps alırsın diyor. Evde 5 kişiyiz yani internet biraz fazla kullanılıyor. Fiyatı çok uçuk olmayan ve ortalamanın az bile olsa üstü hizmet alabileceğim bir sağlayıcı var mı acaba? (şu anda TurkNet'e daha sıcak bakıyorum fakat şu sıralar hem fiyatlardan hem de performanstan çok şikayet görüyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Comnet 109 TL'ye 100 Mbps sunuyor, ona da bakabilirsiniz.

Bir de TurkNet'in GigaFiber altyapısı yoksa geçmenizi önermem. 170 TL 100 Mbps için yüksek bir fiyat. Üstüne 20 TL daha koyup TT'ye geçersiniz daha iyi.

Merhaba. Yaklaşık 3 hafta sonra Superonline sözleşmem bitiyor ve ben de verdiğim fiyat ve aldığım hizmetten memnun değilim. Yeni sözleşmede 120TL fiyat verildi ilk 6 ay için (3-6 mb/s download 0.15-0.50 mb/s arası upload alıyorum.) Dolayısıyla yeni bir internet arayışına girdim. Fiber altyapım maalesef yok. GIBIRNet ve TurkNet'e bakıyorum bu aralar. İki firma da ortalama 60-65 Mbps alırsın diyor. Evde 5 kişiyiz yani internet biraz fazla kullanılıyor. Fiyatı çok uçuk olmayan ve ortalamanın az bile olsa üstü hizmet alabileceğim bir sağlayıcı var mı acaba? (şu anda TurkNet'e daha sıcak bakıyorum fakat şu sıralar hem fiyatlardan hem de performanstan çok şikayet görüyorum)
Netspeed müşteri hizmetleri cok iyi ve referans sistemi sayesinde 100mbps lik paketi 124 TL ye alabilirsiniz isterseniz ref kodumu paylaşırım

Cevap için sağolun. İnternettir modemdir çok fazla bildiğim şeyler değil kusura bakmayın. Şu anda Turknette kurulum vb. Her şeyi onların yaptığını biliyorum ve bu benim çok işime gelir açıkçası

Hem de ilk ay beğenmezseniz para iade vb. Olayı olduğunu okudum sitelerinde en azından bir ay deneyip baksam mı diye düşünüyorum

Geri
Yukarı