Fiyatlar düşecek mi?

Artzeld

Hectopat
1 yıl oldu karar vereli. Ne var elimde? Bir hiç. Bekle, bekle nereye kadar? Geçen yıl açılan konulara bakıyorum "bekleyin hocam fiyatlar düşecek." yazıyor. 2021'e girdik hala bir gelişme yok. Aksine daha çok arttı. Ya 2022'de keşke eskiden toplasaydık dersek? Eğer bir fikriniz varsa yazın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıl oldu karar vereli. Ne var elimde? Bir hiç. Bekle, bekle nereye kadar? Geçen yıl açılan konulara bakıyorum "bekleyin hocam fiyatlar düşecek." yazıyor. 2021'e girdik hala bir gelişme yok. Aksine daha çok arttı. Ya 2022'de keşke eskiden toplasaydık dersek? Eğer bir fikriniz varsa yazın lütfen.
Şuan dünyada 2 tane kriz var. Hammadde ve çip. O yüzden ne alacaksan hemen al.

Mining olayı bitse bile dolar ve vergi olayı var, dolar her geçen sene daha fazla olduğuna göre önümüzde ki sene daha da pahalı olacağını tahmin ediyorum. Cinayetler ülkenin kötü yönetilmesi bunlar Mining'den daha büyük etken.

Düşeceğini sanmıyorum ben 1.5 sene önce aldığım ekran kartına bakıyorum nerdeyse 3 katına çıkmış, şuan iyiki almışım diyorum. Düşecek diye beklemek mantıksız, heleki paran TL olarak duruyorsa zaten eriyip gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı