Fiyatlar ne zaman normale döner?

yufusgokce07x

Centipat
Daha fazla  
Bitcoin yüzünden ekran kartı kıtlığı gibi bir şey başladı bir iki sene önce yine aynısı yaşanmıştı piyasa ne kadar sürede kendine gelmişti herkes minimum 4 ay diyor ama o kadar sürmez bence siz ne düşünüyorsunuz?

Yenilense bile eski fiyatlara düşeceğini zannetmiyorum. Malum, fırsatçı çok memlekette. Stoklar yenilendiği zaman bile, kur + fırsatçılık ile 500-600 TL fazladan satarlar.

Fırsatçılar mı dersin, sabit kur olmaması mı dersin, dünya üzerinde stok sıkıntıları mı dersin... Ne iğrenç bir dönem. Fiyatlar uzun süre normale dönmeyecektir. İlk önce korona illetinin bitmesi lazım.

Türkiye'de fiyatlar normale dönmez. Zam normale normal zama döner.
Hocam sizler böyle konuşup aslında zamlara destek oluyorsunuz. Bal gibi de düşer, bir aylığına satışlar yarıya düşsün fiyatlar da hemen düşer. Fakat ekran kartı alacak arkadaşlar ne yapıyor? Aa bak fiyatlar düşmüyormuş nasılsa yapacak bir şey yok deyip satın alıyor. Sonra satıcı olarak benim de ürünlerim satılsa ben de düşürmem fiyatı neden indireyim.

Açıkçası düşeceği yok ben 2 haftadır bakıyorum inmiyor hatta yükselmeye başladı.
Bende İtopya'dan sistem aldım mecburen bu durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı