Fiyatlara gelen zamları canlı canlı görmek

DarKSaGaa

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Fotoğraf net değil ama mutlu oldum arkadaşlar. (!)

Kıskanılmak güzel his.

IMG_20211117_214605.jpg

Vallahi daralıyorum artık ya 😀

Sanki ülkenin ekonomik durumu ele kola bürünmüş biri boğazımı sıkıyor diğeri ağzımı kapatıyor nefes alamıyorum.

Ulan 2 sene önce yine iyiydik (Kötüydük te) bir şeyler alınabiliyordu ya. Yazık.

Elden Ring'i önsiparişte gömdüm, normalde huyum değildir indirimsiz erkenden oyun almak ama Steam 60 dolardan satacağım yeter derse diye korkuyorum.

Bunu gören benim sıfad-ı eşgal-i dündârîy-e vetekkülü siâmül-i mülk havakkelü lügât şerif-i didar-ü ahval kelile-i çehre el-simadûdar-
Ekran Alıntısı.PNG

Dün saat 17.30 da Power FM, Geveze Show'da Geveze'nin verdiği çok ilginç haberi aktarayım. Artık süpermarketlerde yeni fiyat etiketlerini çok hızlı değiştiriebilecek olan eleman sıkıntısı ortaya çıkmış, tüm süpermarketler dakika başı artan yeni fiyat etiketlerini anında ve çok hızlı olarak değiştirecek elemanlar açısından büyük sıkıntı yaşıyormuş. Yani bütün gününü eski fiyat etiketlerini iptal edip yeni fiyat etiketleriyle değiştirecek elaman açısından büyük bir sıkıntı ortaya çıkmış, ard arda yeni gelen bu yeni zamlardan sonra. Espriyle bunu ele alarak dijital göstergeli bir alternatif çözüme geçilip benzin tutarını veya döviz bürolarında döviz kurunu anlık gösteren dijital göstergeler gibi ancak çok daha küçük, çok daha az yer, hacim kaplayan, uzaktan kumandalı olup uzaktan fiyatı tuşlarla kolayca ayarlanıp değiştirilen alternatif etiket göstericilerle süpermarketlerin bunu bizzat yapacak eleman yerine bu çözümü de alternatif bir çözümle düşünebilmesidir. Kolay gelsin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı