Fiyatları artmayan yalnızca iki ASUS ROG STRIX G17 laptop

Bu da TR garantili. Asusla yaptığım görüşme sonrası, 2 yıl boyunca global garantisi olacağının teyidini ve garantisini aldım. O yüzden alakası var. Benim bahsettiğim olay başka. 20 Binden aşşağı 3060, r7 r9 farketmez rog strix serisi atar mısınız bana.
Sonuçta yurtdışından alınmış. Ben garantiyi 1 yil veriyor zannediyordum 2 yıl olması iyiymiş. Her neyse ama söylediğim şey tam olarak bununla alakalı değildi. Ben 2. elin genel psikolojisini söylüyorum, ürün yurtdışından gelmiş öyle yada böyle bu fiyata etki ediyor. 2. el zaten insanlar cok cok cazip olmasini bekliyor. Ek olarak dediğim fiyat şu an için geçerli değil ama internetten alışveriş yapan kişi zaten piyasayi arastiriyor ve bu cihazın fiyatı 16bin civarina çıkmıştı ve o fiyatı ikinci ele vermek istemiyor. Ben sizin cihaz eder etmez demiyorum, ucuza sat da demiyorum sadece genel psikoloji bu diyorum.

Evet arkadaşlar üzücü haber geldi. Artık bu modelde ₺20.000 bandında. Şu an sadece;

Bu iki model kaldı fiyatı artmayan.

Gençler fiyatı artmayan tek model bu kaldı. Yapışın şuna biriniz.

Son düzenleme:
Hayret ediyorum kar amaçlı laptop almak da ne oluyor. Kar istiyorsanız dolar alın gümüş alın platin altın alın. Nasılsa bunlara paralel yükseliyor fiyatlar. Vallahi hayret. Laptop alıp 1 ay sonra satıp kar alacağım diyenler var ilginc.

Hayret ediyorum kar amaçlı laptop almak da ne oluyor. Kar istiyorsanız dolar alın gümüş alın platin altın alın. Nasılsa bunlara paralel yükseliyor fiyatlar. Vallahi hayret. Laptop alıp 1 ay sonra satıp kar alacağım diyenler var ilginç.

Hocam eğer aşağıda belirttiğim mesajıma atıf yapıyorsanız öncelikle şunu söylemek istiyorum, fark ettiyseniz sona bir gülücük koyup durumu mizaha vurmuşum. İkincil olarak her tarafta stok sıkıntısı varken ve dolar böylesine dalgalanırken ihtiyaç bulunmayan bir ürün üzerinden ticaret yapılmaması tabii ki ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürür. Ha eğer bunun doğruluğunu sorguluyorsanız böyle bir ticaretin etik olmaması için de hiçbir neden yok açıkçası, çünkü cihazlardaki stok sıkıntısı ve ekonominin vaziyeti taciri bağlayan unsurlar değiller. Ancak ben bu konuyu tabii ki forumda gezinen ve yakın zamanda laptop almayı planlayan hocalarım nemalansın diye açtım. Zaten bu işin ticaretini yapmayı planlayan veya yapan insanlar çoktan ben bu konuyu açmadan satın almıştırlar cihazları. Vesselam.

Gençler parası olan hemen çöksün. Zaten yarın ₺20.000'ye satma imkanınız olacak. 🤣

Son düzenleme:
Hocam eğer aşağıda belirttiğim mesajıma atıf yapıyorsanız öncelikle şunu söylemek istiyorum, fark ettiyseniz sona bir gülücük koyup durumu mizaha vurmuşum. İkincil olarak her tarafta stok sıkıntısı varken ve dolar böylesine dalgalanırken ihtiyaç bulunmayan bir ürün üzerinden ticaret yapılmaması tabii ki ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürür. Ha eğer bunun doğruluğunu sorguluyorsanız böyle bir ticaretin etik olmaması için de hiçbir neden yok açıkçası, çünkü cihazlardaki stok sıkıntısı ve ekonominin vaziyeti taciri bağlayan unsurlar değiller. Ancak ben bu konuyu tabii ki forumda gezinen ve yakın zamanda laptop almayı planlayan hocalarım nemalansın diye açtım. Zaten bu işin ticaretini yapmayı planlayan veya yapan insanlar çoktan ben bu konuyu açmadan satın almıştırlar cihazları. Vesselam.

Yok hocam vallahi sizin sözünüze istinaden yazmadım. Bu kafayı takinan çok fazla kişi görmeye başladım. Sonra da fiyatlar uçtu gitti vs deniyor. Dolar bir yandan vuruyor, vergiler bir yandan şimdi de oyuncular başladı. Yani sadece kur a suç atmıyorum artık.

Geri
Yukarı