Fiyatların anlamsız artması

AtaBugra

Decapat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu yayıp elimizden ne geliyorsa yapıp herkese ulaştırmamız gerektiğini düşünüyorum. Her şeyin fiyatı anlamsızca arttı :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoyu yayıp elimizden ne geliyorsa yapıp herkese ulaştırmamız gerektiğini düşünüyorum. Her şeyin fiyatı anlamsızca arttı :(

Aklınızda ne var.

Her şeyin fiyatı anlamsızca arttı. :(
Hiç de anlamsızca değil, ben dolara bakmıyorum diyen bir ekonomi bakanı ve ülke olarak ilaç borçlarını ödeyemezken Dünya lideri olduğunu düşünen bir başkanla daha da kötüye gidecek. Bu zamanları özleyeceğiz...

Para birimimizin sürekli değer kaybettiğini söyleyip dövizle ilgili şikayetleri dile getirirken maaşını dolarla mı alıyorsun diye soran ülkenin diğer yarısını da unutma.

Hadi oyuna paran yoksa ve oynamak için çıldırıp kafaya koyduysan korsan oynuyorsun da, ya diğer şeyler? Temel ihtiyaçlar?

Günümüz Türkiye'sinde temel olan her şeyin fiyatı çok çok yüksek. 5 yıl öncesine göre çoğu şeyde 2, hatta 3 kat artış var. Ayrıca fiyatlar yükselirken özellikle bazı gıda ürünlerinin gramajında düştüğünü söylemeliyim. Araba, ev... Girmek istemiyorum. Ulan oyun konsolu bile lüks bu ülkenin vatandaşlarına. Adam çıkıp önce BMW/Mercedes almak zorunda değilsiniz dedi, şimdi de oyun konsolu almak zorunda değilsiniz diyor.

Acaba 5 ya da 10 yıl sonra bugünler iyiymiş mi diyeceğiz, bu gidişle öyle diyeceğiz...

Enis'i zaten severdim bu videodaki sözlerinden sonra daha da çok sevmeye başladım.

Hadi oyuna paran yoksa ve oynamak için çıldırıp kafaya koyduysan korsan oynuyorsun da, ya diğer şeyler? Temel ihtiyaçlar?

Günümüz Türkiye'sinde temel olan her şeyin fiyatı çok çok yüksek. 5 yıl öncesine göre çoğu şeyde 2, hatta 3 kat artış var. Ayrıca fiyatlar yükselirken özellikle bazı gıda ürünlerinin gramajında düştüğünü söylemeliyim. Araba, ev... Girmek istemiyorum. Ulan oyun konsolu bile lüks bu ülkenin vatandaşlarına. Adam çıkıp önce BMW/Mercedes almak zorunda değilsiniz dedi, şimdi de oyun konsolu almak zorunda değilsiniz diyor.

Acaba 5 ya da 10 yıl sonra bugünler iyiymiş mi diyeceğiz, bu gidişle öyle diyeceğiz...
Sanırım 10 yıl sonra evde yaşamak zorunda değilsiniz tarzı şeyler duyabiliriz.

Anlamsız değil aslında. Dolar ve Euro fırlamış, enflasyon desen uçuyor tutan yok, fırsatçı satıcı çok... Daha sayayım mı :D?

Dolardaki artışa bakınca bence fiyatlar az bile artıyor ☹️

Yeni konular

Geri
Yukarı