FL Studio nasıl öğrenilir?

Makaleler
4
Merhaba arkadaşlar, FL Studio'yu bir türlü beceremiyorum olmuyor. Mesela linkteki Beat'ı yapmaya çalışıyorum fakat olmuyor. Piano ile bir şekilde melodi oluşturuyorum ama onu müzikteki gibi dolgun hale çeviremiyorum. Ne yapmam lazım yardım edebilir misiniz rica etsem?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deneme yanılma yöntemi ile. Fakat imzada yazan sistemine göre o iş birazcık sakat.

Merhaba arkadaşlar, FL Studio'yu bir türlü beceremiyorum olmuyor. Mesela linkteki Beat'ı yapmaya çalışıyorum fakat olmuyor. Piano ile bir şekilde melodi oluşturuyorum ama onu müzikteki gibi dolgun hale çeviremiyorum. Ne yapmam lazım yardım edebilir misiniz rica etsem?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Melodi üretmekte sorun yaşamıtorsanız devamında Compressör ve efekt kullanmayı öğrenmelisiniz. Son aşama maximizer.

Peki bu programı öğrenebileceğimiz profesyonel bişey yok mu? kurs vs.
Yoksa deneme yanılma yöntemi ile profesyonelliğe ulaşabilir miyim.

Peki bu programı öğrenebileceğimiz profesyonel bişey yok mu? kurs vs.
Yoksa deneme yanılma yöntemi ile profesyonelliğe ulaşabilir miyim.
Deneme yanılma ile ulaşabileceğiniz hiç bir şey olmaz. Ayrıca program kullanmayı bilmek ile de ulaşabileceğiniz bir şey yok. Armoni, Müzik eğitimi, ses kayıt ve müzijk teknolojileri de bilmeniz gerekir.

Sanırım bir zamanlar bunun eğitimini veren bir siteye denk gelmiştim. Nasıl kullanılır vs. olarak araştırırsan bulabilirsin. Kendin programda vakit geçirerek ufak çaplıda olsa öğrenebilirsin.

Geri
Yukarı