FLAC müzik nereden indirilebilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

1emrea

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Anker Q35 aldım LDAC destekliyor FLAC codecli müzikleri nereden indirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tidal
Apple Music
Deezer

Bende geçeb ay TaoTronics kulaklığım ile spotify dan kayıpsız Apple music e geçtim ses kalitesinde dağlar kadar fark var.

Bu uygulamaların indirme desteği de var. Korsan ile uğraşmana deymez korsan daki çoğu parça mp3 den yada youtube dan audio converter ile flac a çevrilmiş yani sahte.

Elektronik müzik dinliyorsan Beatport'tan parçaları veya albümleri satın alarak dinleyebilirsin.

HDTracks isimli siteden de belirli parçaları ve albümleri alabilirsin. Ancak genel olarak audophile çevrelerde çok saygı gören bir site değil.

Uğraşmamak için en iyi olasılıklar Apple Music, Deezer ve TIDAL.

Korsan siteler hariç tabii ki, Google kullanma yeteneklerinizi konuşturabilirseniz ücretsiz bir şekilde bu opsiyonlara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca tamamıyla kendi görüşüm ancak FLAC dosyasından alacağınız fark inanılmaz fazla enstrümanın olduğu müzikler dinlemiyorsanız 0'a yakın. Eğer bu tarz müzikler dinliyorsanız da bir DAC kullanmadan pek bir fark elde edebileceğinizi sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı