Flash belleğe Windows 8 kurmak

Furkan_Elci

Hectopat
Makaleler
1
Evde çok sıkıldığım için yapacak iş arıyorum. Aklıma böyle bir şey geldi.
Flash belleğin içine Windows 8 kurulur mu?
Kurulumu yapmadan önce hangi işlemler uygulanmalı?
Anlayışınız için çok teşekkür ederim, iyi forumlar.

Sanırım size istediğimi anlatamadım.
Ben flash belleğe ISO yükleyip kurulum yapmayı biliyorum, lakin benim istediğim şey işletim sistemini flash belleğe kurmak, istediğim zaman Windows 10'dan Windows 8'e flash bellek takarak geçmek istiyorum.

Ben flash belleğe ISO yükleyip kurulum yapmayı biliyorum, lakin benim istediğim şey işletim sistemini flash belleğe kurmak, istediğim zaman Windows 10'dan Windows 8'e flash bellek takarak geçmek istiyorum.

Yapmayın. Ben bir kez kurmuştum 1 saat cihazlar hazırlanıyor da bekletti. 1 Saat daha bekledim daha açılmadı çok yavaş. Diyelim beklediniz uzun zaman açılırsa bile aşırı kasar denemeyin vakit kaybı onun yerine virtual box a android kurun.

16 GB'ye sığar mı hiç bilmiyorum. Büyük ihtimalle yazma hızı da düşüktür işkence olacak sizin için. Deneyin isterseniz. Eski Windows sürümlerinin iso'sunu bulursanız onları da deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı