Flash belleği bilgisayara takınca donuyor

Sefa GÖKDEMİR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı : MSI Geforce RTX 3070 TI Gaming X Trio
İşlemci : Intel Core i5 11400
İşlemci Soğutucu: MSI MPG CORELIQUID K240 2x120mm ARGB
Anakart : MSI MPG Z490 Gaming Carbon WiFi
RAM : Corsair Vengeance RS RGB 32GB (4x8GB)
Kasa : MSI MPG Gungnir 110R
SSD : Samsung 970 Evo NVMe 500GB
HDD : Seagate BarraCuda 2TB 7200RPM
Monitör : MSI Optix MAG272CQR 27" 165Hz 1ms
Kulaklık : SteelSeries Arctis 3
Mouse : SteelSeries Rival 600
Klavye : Logitech G G213
Arkadaşlar elimde Kingston 32 GB flash bellek var ve bilgisayara taktığım zaman çok geç açılıyor ve içindeki dosyalara erişemiyorum. Kopyalama yapmak istiyorum fakat bilgisayar donuyor yapamıyorum. Biçimlendirmek istiyorum sağ tıkladığım zaman yine donuyor, yukarıda özelliklerden yapmak istiyorum biçimlendirmeye tıklıyorum açılmıyor. Flash belleği çektiğim zaman biçimlendirme penceresi açılıyor.

Flash bellek programları kullanarak biçimlendirmeyi denedim fakat flash bellek takılı olduğu zaman programlar donuyor çıkardığım zaman programlar kendine geliyor. Komut sisteminde diskpart, list disk vs komutlarıyla yapmak istedim fakat komutları yazınca donuyor.

Flash belleği çıkarınca anca işlem yapıyor. konuyla ilgili yardım edebilir misiniz? İçindeki dosyaları geçtim artık flash belleği kurtarmak istiyorum. Bir ekran görüntüsü ekleyeceğim flash bellek bilgisayarda öyle görünüyor. USB Sürücüsü H.
Screenshot_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka makinada da dene, aynı durum söz konusu ise yolcudur.
USB ucun içine de bak, bir şey girmiş olmasın veya terminallerden biri kalkmış olmasın.
Denedim aynı şeyler oluyor. Bilgisayara takıp biraz bekleyince bir süre açılıyor dosyaları görebiliyorum açabiliyorum, fakat kopyalamak istediğimde donuyor ve ısınıyor. Komut istemiyle format atmaya çalışıyorum yavaş da olsa işlem yapıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı