Flash belleği güvenle çıkardıktan sonra yeniden bağlanıyor

krnx

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Yeni masaüstü bilgisayar topladım. Flash bellekleri veya harici diskleri güvenle çıkar dedikten hemen sonra tekrar bağladığını fark ettim. Yani güvenle çıkara tıklar tıklamaz yeniden flasha veya harici diske bağlanıyor ve ben dosyalara zarar vermemek için bilgisayardan çıkartamıyorum. İnternette bununla ilgili bir şey bulamadım.

Burada bu sorunla karşılaşan veya çözümü bilen var mıdır?

Bu kadar pinpirikli olmayın çıkarın gitsin. Dosyalara herhangi bir zarar gelme olasılığı %0.01.

Anlattığınız olay nerede gerçekleşiyor?

Ortada bir sorun var değil mi?
Bu kadar pinpirikli olmayın çıkarın gitsin. Dosyalara herhangi bir zarar gelme olasılığı %0.001.
Ortada bir sorun var değil mi? Ve bu sorun senin için önemsiz olabilir ama benim için önemli her gün 3-4 kere işimle ilgili harici bir şeyler takıp çıkartıyorum bu yüzden bu sorun benim için önemli.
Anlattığınız olay nerede gerçekleşiyor?
Bilgisayarıma harici disk takıyorum ve işim bitince diski güvenle çıkartmak istiyorum. Güvenle çıkar yaptıktan sonra anında yeniden bağlanıyor harici diske ve ben çıkartamıyorum.

Ortada bir sorun var değil mi? Ve bu sorun senin için önemsiz olabilir ama benim için önemli her gün 3-4 kere işimle ilgili harici bir şeyler takıp çıkartıyorum bu yüzden bu sorun benim için önemli.

Çıkarılma sırasında veri aktarımı yoksa herhangi bir sorun olmaz. Güvenle çıkar özelliğini kullanan yoktur herhalde forumda. Zaten bu yüzden internette çözüm bulamamışsınız önemli bir konu değil çünkü.

Bilgisayarıma harici disk takıyorum ve işim bitince diski güvenle çıkartmak istiyorum. Güvenle çıkar yaptıktan sonra anında yeniden bağlanıyor harici diske ve ben çıkartamıyorum.
Herhangi bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Çok fazla korkuyorsanız dosylarınızı bilgisayarınıza yedekleyin bir daha takmayın.

Direkt çıkarın gitsin. Dosyalarınıza hiçbir şey olmayacaktır.

Geri
Yukarı