Flash bellek biçimlenmiyor

omerfarukkguler

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşımdan 16 GB'lık USB bellek aldım. Dosya atmaya çalıştığımda iki üç kere yüzde 61'e kadar geldi daha da gitmedi. Atmaya çalıştığım dosya ise 1GB civarı. Sonra bir şeyler yaptım biçimlendirme falan USB format tool indirdim. Yapmaya çalıştım. Bu bilgisayarda solda iki tane aynı klasör gözüküyor ama bu bilgisayar ana ekranında 1 tane. Şu anda biçimlendirmeye çalışıyorum biçimlendirmiyor. Format Tool'da da öyle, çöküyor. Ne yapabilirim, nasıl düzeltirim?

Rufus nasıl işe yaramıyor? Rufus ile format atılabiliyor. Olmazsa:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rufus nasıl işe yaramıyor? Rufus ile format atılabiliyor. Olmazsa:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Recep Baltaş Recep abi senin attığın videoda ki yöntemi uygulamaya çalıştım ama sağ tıkladığımda hepsi gri gözüküyor. Yani basılmıyor. Flash belleği şuan takınca bu bilgisayarda gözükmüyor ve internette sıkıntı çıkarıyor. :(

Rufus ilede yapamıyorum abi çöküyor. Flashta sıkıntı çıktığından dolayı. Başka ne yapabilirim? @Kullanıcı1355 onu da yapmaya çalışıyorum ancak o da olmuyor.

Ayrıca flashı taktığım zaman bilgisayar yönetimini açmaya çalıştığımda o da çöküyor.

Abimin PC'sinden denedim ordada gözükmüyor ve sürekli biçimlendirin diye sayısızca açılıyor ve kapanmıyorlar.

Geri
Yukarı