Flash bellek ile Valorant taşınır mı?

Deathgamer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şimdi Valorant'ı D diskine Riot Games diye bir dosyaya kursam, sonra Riot Games dosyasını bir flash belleğe kopyalasam ve arkadaşın bilgisayarına D diskine atsam, Valorant arkadaşın bilgisayarında oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben şimdi Valorant'ı D diskine Riot Games diye bir dosyaya kursam, sonra Riot Games dosyasını bir flash belleğe kopyalasam ve arkadaşın bilgisayarına D diskine atsam, Valorant arkadaşın bilgisayarında oynanır mı?

Onun yerine Google Drive üzerine yükleyip arkadaşınıza atın, daha sağlıklı olacaktır.

Valorant'ın setup dosyasını kopyalayıp, flash belleğe atarsan; arkadaşın da bilgisayarında kurarsa olur. Ama direkt oyunu atarsan açılmaz tabii ki.

Oynanır. Arkadaşınızın D diskine atın. İnternetten Valorant installer'ı indirin. Açın ve kurulum yerini D ye attığınız klasörü seçin. Hem Vanguard'ı kuracak hem de repair yapıp dosyaları doğrulayacak.

Oyun dosyalarını kopyalayıp yapabilirsiniz dediğiniz gibi. Sorun çıkmaz ben sürekli yapıyorum. Launcher eksik dosyaları bulup ekliyor zaten iki saniyede. Vanguard'da otomatik kuruluyor. Yeniden başlatıp oyuna giriyorsunuz.

Oynanır, dosyayı doğrular. Daha önce çok yaptım. Oyunun kurulu olduğu disk > Riot Games > Valorant dosyasını kopyalayın, flaşa atın. Arkadaşınızın bilgisayarında Valorant Launcher'ı indirin, oyun inmeye başlayınca durdurun. Çıkın başlatıcıdan. Oyunun kurulu olduğu disk > Riot Games > Valorant dosyasını flaş belleğinizdeki Valorant dosyasıyla değiştirin. Tekrar başlatıcıya girin. Vanguard'ı kurup dosya doğrular. Sonra bilgisayarı yeniden başlatmanızı ister. Bilgisayar yeniden başlayınca işlem tamam. İyi oyunlar.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı