Flash bellekte kısayol virüsü

resistrekter

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır flash belleğimde kısayol virüsüyle uğraşıyorum. İnternette bayağı dolandım bununla ilgili fakat bu çözümleri gerçekleştirdikten sonra flashı çıkarıp takınca tekrar kısayol oluşturuyor. Yardım edin, bu virüsten kurtulmam lazım.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır flash belleğimde kısayol virüsüyle uğraşıyorum. İnternette bayağı dolandım bununla ilgili fakat bu çözümleri gerçekleştirdikten sonra flashı çıkarıp takınca tekrar kısayol oluşturuyor. Yardım edin, bu virüsten kurtulmam lazım.

Eki Görüntüle 453667

Yanlış hatırlamıyorsam ComboFix ile düzeltiliyordu, çok eski bir virüs zaten.

Flash belleği biçimlendirdikten sonra tekrar aynı sorun devam ediyorsa demek ki bilgisayarınızda virüs var. Bir virüs programı ile taramanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 453667
Antivirus programlarını deneyin.

Hemen sana Çözümü soyluyorum İnternet kafede cok fazla müsterime gördüm sakın ıcıne tıklama bılgısayarda bulastırırsın. Klasor secenekleri Gizli dosyaları goster ve koruman dosyaları goster de içinde ---- uzun cızgılı bı dosya var oradan dosyalarını al ve flası bıcımlendir.

Akıllı tahtalardan uzak dur :)

He aynen akıllı tahtalardan bulaştığını görmüştüm, ama mecbur takmak zorundayım sunumlarım oluyor.
Hemen sana Çözümü soyluyorum İnternet kafede cok fazla müsterime gördüm sakın ıcıne tıklama bılgısayarda bulastırırsın. Klasor secenekleri Gizli dosyaları goster ve koruman dosyaları goster de içinde ---- uzun cızgılı bı dosya var oradan dosyalarını al ve flası bıcımlendir.

Onu yaptım fakat flash belleği takıp çıkarınca yine oldu. Bilgisayarımda virüs var muhtemelen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı