Flash bellekten PC'ye girebilecek virüsü engellemek

UGUR KIRMIZI

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayara iş gereği çok harici bellek takılıyor. PC'ye bulaşabilecek bir virüsü nasıl engelleyebilirim?

USB Disk Security Full kurdum. Bu tür programlarla güvenli aç dendiğinde gerçekten engeller mi?
Başka öneriniz var mı? Teşekkürler.

Arkadaşlar bilgisayara iş gereği çok harici bellek takılıyor. PC'ye bulaşabilecek bir virüsü nasıl engelleyebilirim?

USB Disk Security Full kurdum. Bu tür programlarla güvenli aç dendiğinde gerçekten engeller mi?
O programlara güvenmek yerine adam gibi bir antivirüs kurun ve size dosya atacak olan da Google Drive ya da benzeri yolla atsın, gelen dosyayı da tarayın.
Neredeyse kesin çözüm :D.

USB disk Security Full kurdum. Bu tür programlarla güvenli aç dendiğinde gerçekten engeller mi?

İyi bir güvenlik yazılımı kullanırsan USB bellekten virüs bulaşmaz.

Bitdefender - Global Leader in Cybersecurity Software

Bunun bedava sürümünü kullanabilirsin.

Ayrıca USB disk Security iyi bir yazılımdır onu da kullanabilirsin ekstra önlem olarak.

Aramaya otomatik kullan yaz ve karşına şu çıkacak onu da kapat.

Ekran Görüntüsü (5).png

Bu şey sende açık olacaktır kapatırsan daha çok korunursun. Bu flash diskleri otomatik açıyor bu da içindeki virüsü çalıştırıyor ve dedikleri gibi sağlam bir anti virüs kurun tavsiyem ESET, Bitdefender ve Kaspersky.

Geri
Yukarı