Flash Player kalkması sonrası HP çözüm merkezi çalışmıyor

Ulas998

Decapat
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. HP F2280 yazıcım bir hata veriyor ancak HP çözüm merkezi uygulamasını açamıyorum. Ekteki gibi flash Player hatası veriyor. Çok zor durumda kaldım ders notlarımı çıkaramıyorum. Çözümü nedir sizce? Flash Player desteği de kesti ondan mı acaba?

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-13_175428.png
    resim_2021-01-13_175428.png
    169,9 KB · Görüntüleme: 153
Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah sınav kağıdını göndereceğim Hp Çözüm Merkezi açılmadı sınav kağıdını gönderemedim, çok sıkıntılı bir durum.
Merhabalar. HP F2280 yazıcım bir hata veriyor ancak HP çözüm merkezi uygulamasını açamıyorum. Ekteki gibi flash Player hatası veriyor. Çok zor durumda kaldım ders notlarımı çıkaramıyorum. Çözümü nedir sizce? Flash Player desteği de kesti ondan mı acaba?

Tarayıcısını kullanmak istersen şöyle bir program var.

Son düzenleme:
Bu programi bana gonderir misiniz? Sabah bir sey deneyecegim olursa atarim. Bu tarz bir sey basima gelmisti.
Abi hemen atayım.https://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/HP-Deskjet-F2280-All-in-One-Printer/3390944/model/3390946 şu linkten yazıcıma uygun olanı yükledim.
Hocam denemedeki yolları izledim. Maleesef Flash Player'in Fişi çekilince bu tarz programında sonları geldi gibi. HP'nin insafına kaldık heralde :(
Sabah sınav kağıdını göndereceğim Hp Çözüm Merkezi açılmadı sınav kağıdını gönderemedim, çok sıkıntılı bir durum.

Tarayıcısını kullanmak istersen şöyle bir program var.
Teşekkür ederim. Windows 10 maleesef yüklü değil. Windows 10'da yükleyip deneyeceğim.

Geri
Yukarı