FlashGet 3.7.0.1166

'İnternet Araçları' bölümünde Recep Baltaş tarafından 8 Nisan 2011 tarihinde başlatılan konu.

Etiketler:
 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.928
  Beğenileri:
  42.550
  Yer:
  İstanbul
  Yeni özellikler:
  *% 100 Temiz, Ücretsiz. Herhangi bir reklamve casus yazılım. Kolay yüklemeve kullanım
  * Arama anti-virüs otomatik olarak. FlashGet, virüs otomatik olarak temiz virüs-anti arayabilirsinizspyware ve adwaredownload bitirdikten sonra
  * Optimize sistem kaynakları. FlashGet ve kaynakları sistemini kullanmak kadar düşük olabilir çalışmaya ya da iş olmayacak etkisi normal.
  * istikrar arttır hız ve. It MHT kullanır (-threading Taşıma Çok Hyper sunucusu) tekniği ve optimizasyon aritmetik ve bölüme indirilen dosyalar ayırabilir ve paralel transferler çoklu destekler. Dahası, teknikleri (UDCT, Ultra Disk Cache Tech) disk zor olabilir korumanıza ve kararlı olun daha indirmek.
  * Destek HTTP, FTP, BT, eMule ve diğer çeşitli protokoller. FlashGet protokollerini destekler HTTP, FTP, BT, MMS, RTSP ve diğer. Bu protokoller arasında ve kesintisiz ile karşıdan geçiş el için çalışmaya gerek yoktur. One Touch tekniği ve BT indirmek optimize bilgi olabilir tohumları sonra elde dosyaları hedef otomatik olarak indirme, dolayısıyla hiçbir tekrar çalıştırmak gerekiyor.
  * Güçlü dosya yönetimi özelliği. Bu kategoriler destekler sınırsız. Her kategori listesi tasarruf atanmış bir indirme. Güçlü yönetim özelliği.

  FlashGet Sürüm 3.5 Değişiklikler:
  1. bazı dosya dosya indirme, rapidshare.com dahil, düzgün hostsmediafire. Com, megaupload.com, 4shared.com ve hotfile.com.
  2. FlashGet hızlı dosya az 50MB indirmek olabilir şimdi, Pre-Download ekleyin.
  3. Internet Explorer'da sel otomatik indirme ekleyin.
  4. BitTorrent özellikle geliştirin indirme performansı.
  5. Internet Explorer'da bir bağlantıyı tıkladığınızda, FlashGet hemen iletişim "farklı kaydet" olmadan yeni bir görev ekler.
  6. Internet Explorer'da Ctrl veya Alt veya Shift tuşuna basarak bir bağlantıyı tıklayın bir seçenek, ekle, FlashGet görev eklemez.
  7. Hız sınırı artık daha doğru.
  8. Düzeltmek FlashGet yorum edemediğimi ve Firefox üzerinden bakın bir hata eklenti.
  9. Düzeltmek diğer bazı böcek

  Anasayfa - Best Download Manager - FlashGet

  Boyutu: 7.36 MB

  Indir FlashGet 3.7.0.1156
   

Sayfayı Paylaş