Flatery ikon temamı test edelim

illedelinux

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar yoğun ve uzun çalışmadan sonra bir ikon tema hazırladım. Flatery adındaki bu ikon temanın üç geliştiricisinden biriyim.
İkon temanın ne kadar önemli olduğunu burada paylaşmıştım. Bu öneme dayanarak tercihimi Flatery'den yana yaptım.
Flatery ikon tema bütün testlerimi geçmekle birlikte yapılandırmaya oldukça müsait olduğunu gördüm. Ancak bende eksik simge çıkmadı ama simge eksikliği konusunda emin değilim. Bunun için sizden 10 tane renge sahip bu ikon temayı test etmenizi rica edeceğim. Özellikle eksik simge olup olmadığını sizden öğrenmek istiyorum.
Test ederseniz buradan indirin, kullanıcı dizininizde .icons adlı dizine çıkarın ve tema değiştirici aracıyla Flatery temayı deneyin. Gönüllü arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
flatery-icon-theme.png

Arch Linux BSPWM, 5.9.1-arch1-1 kernel.
  • İlk testte 2-3 saniyeden fazla sürmedi sekmenin açılması.
  • İkinci testte sudo update-icon-caches /usr/share/icons/* komutu herhangi bir çıktı vermedi.
  • Son testte ise en alttaki simgeler anında açıldı.
Diğer simgeleri de test edeceğim. Sağolun hocam konunuz çok faydalı.

Arch Linux BSPWM, 5.9.1-arch1-1 kernel.
  • İlk testte 2-3 saniyeden fazla sürmedi sekmenin açılması.
  • İkinci testte sudo update-icon-caches /usr/share/icons/* komutu herhangi bir çıktı vermedi.
  • Son testte ise en alttaki simgeler anında açıldı.
Diğer simgeleri de test edeceğim. Sağolun hocam konunuz çok faydalı.

Full test etmişsiniz, teşekkürler, sistem menüsüne baktığınızda eksik simge var mıydı acaba?.

Sadece simgelerin eksik olup olmadığına baktım. Sadece Spotify'ın simgesi yok sanırım onun haricinde kullandığım tüm programların simgesi vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı