Flight Simulator 2020'den aldığım bir ekran görüntüsü

Bu oyunda RTX mevcut mu?
Oynamayı planlamıyorum ama değilse kesinlikle gelmeli.
Ortaya daha da inanılmaz görüntüler çıkar.
RTX ile herhalde en az 3070-2080Tİ ister oyun.

@Karasah klavye ile oynamanızı hiç tavsiye etmem. Gerçekten klavye kontrolleri berbat. Hiç değilse ucuzundan bir gamepad alıp onla oynayın.

Airbus A320neo modelini uçurmak kolay yani alışmak kısa sürecektir fakat Boeing 747-8'i bir türlü doğru düzgün uçuramadım ben. Game Pass ile oynadığımdan Boeing 787-9 Dreamliner modeli yok. Oyunun "Standart" harici üst versiyonlarından biriyle geliyor o. Küçük uçaklara gelirsek, küçük ve hafif olmalarından dolayı kontrol etmek bana zor geldi. Özellikle düşük hızlarda hiç kontrol sağlayamadım.

@Silinen üye mevcut değil galiba. Ayarlarda hiç rastlamadım 2060 kullanmama rağmen. Ama yine de yansımalar yeterince iyi.

Oyunda Simülasyonda -oyun deyince kızanlar olmasın- Van Gölü üzerinden Airbus A320neo ile uçarken oyun içi saati değiştireyim dedim, çok güzel bir görüntü ortaya çıktı. Fotoğraf ne çok parlak, ne de çok karanlık. Renkler çok güzel görünüyordu. Ben de HUD kısmını kapatmayı bilmediğimden iç kameraya geçip tekrar dış kameraya geçtim ve yaklaşık yarım saniyelik HUD'nin görünmediği kısımda ekran görüntüsü aldım. Neyse, lafı daha da uzatmadan ekran görüntüsünü alta bırakıyorum.

Eki Görüntüle 672738

Gerçekten bu görüntüyü çok sevdim. Kendim çektim diye değil ha, yanlış anlaşılmasın. Hem masaüstü arka planı olarak kullanıyorum hem de Technopat Sosyal'de profil arka planı olarak kullanıyorum. Masaüstünde çok hoş duruyor bu arada. Benden söylemesi. 😉
Klavye ile oynamak istiyorum. Oynanır mı?

Geri
Yukarı