FM 2020 satışı durduruldu mu?

Disturbed34

Centipat
Daha fazla  
FM 2020'nin Epic Games'te maalesef satışı şu an yok, hadi Steam'den alayım diyorum orada da oyunu aratınca sayfası bile çıkmıyor çünkü FM20 bunu engellemiş inanılmaz gerçekten. Google'da FM 2020 Steam diye aratınca sayfaya ancak ulaşabiliyorum ama orada da satışı yok anladığım kadarıyla... Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Torrenten indirince de binbir türlü sorunla karşılaşıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
FM 2020'nin Epic Games'te maalesef satışı şu an yok, hadi Steam'den alayım diyorum orada da oyunu aratınca sayfası bile çıkmıyor çünkü FM20 bunu engellemiş inanılmaz gerçekten. Google'da FM 2020 Steam diye aratınca sayfaya ancak ulaşabiliyorum ama orada da satışı yok anladığım kadarıyla... Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Torrenten indirince de bin bir türlü sorunla karşılaşıyorum
Satışı durdurulmuş, FM 2021 demo ücretsiz onu oynayabilirsin.

Maalesef eski football manager oyunları satilmiyor.
“Lisanslarımız eski sürümlerde tükendi, bu yüzden ücretli veya ücretsiz olsun, onları kullanamayız” diyor. Jacobson’a göre bunun da değişme şansı yok “Lisanslar yenilenemez. Fiyatlı bir şey değil. Bu bir hak.”

FM 2020 bedava olmuştu hocam, neden satışı yok anlamadım.
Evet bedava olduğu zamanı hatırlıyorum ama bu bataklığa girmem diye almamıştım o zaman aslında 5 dakikalık işti... Geçen yaz deli gibi cracklenmesinden sonra epic games için ücretsiz yapmışlar diye okudum, bazı kişiler de 2021'in oynanması için eski sürümü kaldırdılar diyor bana göre iki türlü de saçmalık :(
Geçen sene bedava aldım, hiç de oynamam FM öyle duruyor. Keşke o sıra alsaydın.
Haklısın cidden o benim salaklığım oldu biraz
Maalesef eski football manager oyunları satilmiyor.
“Lisanslarımız eski sürümlerde tükendi, bu yüzden ücretli veya ücretsiz olsun, onları kullanamayız” diyor. Jacobson’a göre bunun da değişme şansı yok “Lisanslar yenilenemez. Fiyatlı bir şey değil. Bu bir hak.”
Kendi kendilerine korsanı destekliyorlar bu yolla

FM serisinin yeni oyunu çıkınca eski oyunu satıştan kaldırılıyor hocam, öyle bir politikası var maalesef şirketin. Hatta yeni oyunlarına da indirim yapacakları yerde zam yapmışlar bu fiyatları anlayabilmek gerçekten çok zor bu kadar pahalı olmamalı kesinlikle.

FM serisinin yeni oyunu çıkınca eski oyunu satıştan kaldırılıyor hocam, öyle bir politikası var maalesef şirketin. Hatta yeni oyunlarına da indirim yapacakları yerde zam yapmışlar bu fiyatları anlayabilmek gerçekten çok zor bu kadar pahalı olmamalı kesinlikle.
Ben de içten içe çok sövdüm ama yazın bedavaya almış bir arkadaşın hesabını aldım son çare aklıma bu yol geldi... Eski sürümü kaldırma olayı sadece kendilerine kaybettirir başka hiçbir şey değil

Geri
Yukarı