FM 2021'de mevcut yetenek görüntüleme hile sayılır mı?

Daha fazla  
Herkese merhabalar, soru başlıkta belirtildiği gibidir. Oyuncu arama ekranında sütun ekleme yerinden mevcut yetenek ve potansiyel yetenek kısımlarını açtım zaten aşağıya da görsel bırakacağım. Bu hileye girer mi? Aşırı gerçekçi oynayan bir insanım hile ise kullanmayacağım. Yardımcı olursanız sevirim teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayılır çünkü çoğu zaman gözlemcilerin izlediğinden farklı şekilde gelebiliyor oyuncular ve bu da risk almayı etkiliyor. Yani oyunun gerçekçiliğini. Ben olsam kapatırdım.

Sayılır çünkü çoğu zaman gözlemcilerin izlediğinden farklı şekilde gelebiliyor oyuncular ve bu da risk almayı etkiliyor. Yani oyunun gerçekçiliğini. Ben olsam kapatırdım.
Tamamdır hocam teşekkürler. Bu arada baktığım bir oyuncu gözlemcilik ağım dışında ise bunun nedeni o ülke hakkında gözlemcilerimin bilgisi olmadığı için midir?

Herkese merhaba, soru başlıkta belirtildiği gibidir. Oyuncu arama ekranında sütun ekleme yerinden mevcut yetenek ve potansiyel yetenek kısımlarını açtım zaten aşağıya da görsel bırakacağım. Bu hileye girer mi? Aşırı gerçekçi oynayan bir insanım hile ise kullanmayacağım. Yardımcı olursanız sevirim teşekkürler.

Eki Görüntüle 1277643

Merhaba eski bir konu ve biraz alakasız ama (zamanında konu açtım cevap gelmedi) bende sizin dediğiniz gibi mevcut yetenek ve potansiyel yetenek seçenekleri gözükmüyor yardım edebilir misiniz? Hocam mesaj yazıp yazmamakla çok arasında kaldım. Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Merhaba eski bir konu ve biraz alakasız ama (zamanında konu açtım cevap gelmedi) bende sizin dediğiniz gibi mevcut yetenek ve potansiyel yetenek seçenekleri gözükmüyor yardım edebilir misiniz? Hocam mesaj yazıp yazmamakla çok arasında kaldım. Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun.
Kariyerinde editör açık mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı