FM 2022'de işler istediğim gibi gitmiyor

• Konuyu başlatan rilou
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 406

rilou

Hectopat
Makaleler
1
Roma'yla çok iyi başlangıç yapmıştım. Her maçımda en az 3 gol attırıyordum takıma. Ama lig başlayınca rakiplerim deli dehşet oynamaya başlıyor. Benim takım bön bön bakıyor, hiçbir şey yapmıyor. Daha geçen maç 1. olan ınter'den 5 yedim.
Sorun benimle mi alakalı? 5 kez denedim ve hepsinde lige kötü başlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Roma'yla çok iyi başlangıç yapmıştım. Her maçımda en az 3 gol attırıyordum takıma. Ama lig başlayınca rakiplerim deli dehşet oynamaya başlıyor. Benim takım bön bön bakıyor, hiçbir şey yapmıyor. Daha geçen maç 1. olan ınter'den 5 yedim.
Sorun benimle mi alakalı? 5 kez denedim ve hepsinde lige kötü başlıyorum.

Taktiginiz nedir?

Doğru oyuncuları doğru yerde oynattığından emin misin ? Belki fazla ofansif oynyorsundur, biraz daha defansif oyna.

Ben eskiden CM ve FM oynarken ligde üst sırada olan takımlara karşı kontra atak futbolu oynatıyordum ve genelde kazanıyordum. Yeni oyunlarına baktım ama çok karmaşık ve ayrıntılı geldiğinden mi bilemiyorum artık eski tadı vermiyor bana.

Taktikten kaynaklı bir süre doğru taktik oluşturmaya çalışabilirsiniz ya da hazır taktikleri alıp takımın nasıl ilerlediğine bakabilirsiniz. Ben Swansea'yle başladım basit bir taktikle, 2. sezonda Premier Lige çıkıp Valencia'ya geçtim, 2. sezonda import taktik kullandım ligde 2. falan gidiyordum en son herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı