FM 21 bek oyuncularının etkisizliği

Daha fazla  
Herkese merhaba, FM oynayan meslektaşlarım ben bu zor bulunan mevkiye yani sağ ve sol beke adam aldığımda mutlaka komik bir şekilde 30 maç 0 gol 0 asist gibi verilerle sezonu tamamlıyorum. Anlamıyorum neyi yanlış yaptığımı bek oyuncularımı kullanamıyor muyum cidden şaştım kaldım. Sizden ricam bana bu konu hakkında öneride bulunursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahte bek kullanıyorum ben. Kanat oyuncularına komut veriyorum, onlar içeri kat ettiğinde veya çizgiye indiğinde yerini bekler dolduruyor veya bekler komut veriyorum onlar ortaya geçiyor maçına göre değişiyor veya oyuncuya göre. Eğer orta yapma özelliği iyiyse ilk taktik ile çok fazla asist buluyorum. Uzaktan şut özelliği iyi olan bek oyuncum vardı içe kat et özelliği ile uzaktan 5 gol atıp 7 asist yapmıştı.

Sahte bek kullanıyorum ben. Kanat oyuncularına komut veriyorum, onlar içeri kat ettiğinde veya çizgiye indiğinde yerini bekler dolduruyor veya bekler komut veriyorum onlar ortaya geçiyor maçına göre değişiyor veya oyuncuya göre. Eğer orta yapma özelliği iyiyse ilk taktik ile çok fazla asist buluyorum. Uzaktan şut özelliği iyi olan bek oyuncum vardı içe kat et özelliği ile uzaktan 5 gol atıp 7 asist yapmıştı.
Ben iki yönlü bek kullanıyorum şuan çoğu rolü de denedim bir farklılık göremiyorum genelde ters ayaklı olursa sahte bek oynatıyorum ben ama sahte bek de bek oyuncusundan ziyade ortasaha gibi o yüzden pek içime sinmiyor.

Geri
Yukarı