FM 22 yapılabilecek şeyler nelerdir?

Ben geçen Fenerbahçe'yi aldım. 4.sezon sonunda UEFA Avrupa ligini aldım. 5.sezona başlamadım biraz sıkıldım. Farklı tema ile oynayayım dedim ben aradığımı bulamadım fakat temalar oyunu çok güzelleştiriyor. Farklı varyasyonlar yapabilirsin. Mesela tuttuğun takımı alabilirsin, İngiltere sky bet 2.lig'den bir takım alıp Premier lig için oynayabilirsin. Keza Türkiye 1-2.liglerden de alabilirsin. Oyun zor ve eğlenceli. Tema ve yamaları mutlaka kur. Logo forma yüz vs.

Pre-Game Editor kullanarak kendinize göre bir lig kurabilirsiniz. Şahsen FM21'de en iyi 20 takımı Premier League'de toplayıp hepsine eşit transfer ve maaş bütçesi vererek sezonun tüm maçlarını keyifli ve zorlu hale getirdim. Sezonlardır bunu oynuyorum. Aynı düzeni FM22'ye de aktardım, bir ara ona da başlayacağım.

Yapacak bir şey yoktan kastınız nedir? Ne bekliyordunuz, ne olmasını istiyorsunuz? Fm bir menajerlik oyunu ister alt liglerden ister üst liglerden takım alıp oyuncu transfer edip, takıma taktikler uyarlayıp maç yapılışını izleyip kazanmaya çalışmak ve üst liglere çıkıp sonrasında avrupa ve şampiyonlar liglerinde başarı gösterip bir nevi kendini tatmin oyunudur. Oyunu hiç bilmiyorsanız rehber izlemeden yada okumadan oynamanız zaten zor olur. Çünkü çok mikro yönetim bir oyundur ve yapacağınız küçük bir değişiklik size maçları kaybettirebilir yada kazandırabilir. Umarım soruyu doğru anlamışımdır.

Yapacak bir şey yoktan kastınız nedir? Ne bekliyordunuz, ne olmasını istiyorsunuz? FM bir menajerlik oyunu ister alt liglerden ister üst liglerden takım alıp oyuncu transfer edip, takıma taktikler uyarlayıp maç yapılışını izleyip kazanmaya çalışmak ve üst liglere çıkıp sonrasında Avrupa ve şampiyonlar liglerinde başarı gösterip bir nevi kendini tatmin oyunudur. Oyunu hiç bilmiyorsanız rehber izlemeden ya da okumadan oynamanız zaten zor olur. Çünkü çok mikro yönetim bir oyundur ve yapacağınız küçük bir değişiklik size maçları kaybettirebilir ya da kazandırabilir. Umarım soruyu doğru anlamışımdır.

Takım önerisi istedim bir nevi. Yanlış anlattıysam özür dilerim.

Pre-Game Editor kullanarak kendinize göre bir lig kurabilirsiniz. Şahsen FM21'de en iyi 20 takımı Premier League'de toplayıp hepsine eşit transfer ve maaş bütçesi vererek sezonun tüm maçlarını keyifli ve zorlu hale getirdim. Sezonlardır bunu oynuyorum. Aynı düzeni FM22'ye de aktardım, bir ara ona da başlayacağım.

Mantıklı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı