FM Altınordu ile Galatasaray'ı yenebilir miyim?

Ronnie1035

Hectopat
Selam. Arkadaşımla Online kariyerde FM oynuyoruz. Ziraat Türkiye kupasında Galatasaray ile eşleştim. Yenilmeme şansım var mı? Taktik öneriniz varsa bekliyorum.

Sezon başında takıma 2 veya 3 farklı taktik çalıştırsaydınız iyi olurdu. Özellikle de böyle büyük takımlar için daha kapanan bir taktik fakat şuan taktik tavsiyesinin pek işe yaramayacağını düşünüyorum. Bende birçok kez denedim fakat kaçış pek mümkün değil öyle yada böyle yeniyorlar. 😀

Selam. Arkadaşımla Online kariyerde FM oynuyoruz. Ziraat Türkiye kupasında Galatasaray ile eşleştim. Yenilmeme şansım var mı? Taktik öneriniz varsa bekliyorum.

Kaleye otobüs çek Ultra defansif kontra atak futbolu savunma çizgisi aşırı geride top kaybında kademeye dön.
Sezon başında takıma 2 veya 3 farklı taktik çalıştırsaydınız iyi olurdu. Özellikle de böyle büyük takımlar için daha kapanan bir taktik fakat şu an taktik tavsiyesinin pek işe yaramayacağını düşünüyorum. Bende birçok kez denedim fakat kaçış pek mümkün değil öyle ya da böyle yeniyorlar. 😀

Ben sene başı hep Ultra defansif ve Ultra ofansif çalıştırırım bir de dengeli çok işe yarar.

sad.PNG

Durum baya kötü gördüğünüz gibi. Yedek olarak koyduğum orta saha da kırmızı yedi.

Şöyle biraz daha değişiklik yaptım kadroda bir de genç transfer yaptım defansif orta saha için.
sad.PNG

Kaleye otobüs çek Ultra defansif kontra atak futbolu savunma çizgisi aşırı geride top kaybında kademeye dön. Yap ben ilk sezon Rize'yle ilk sene şampiyon olmuştum.
En mantıklısı sizin söylediğiniz gibi geliyor.

Geri
Yukarı