FM2+ soketine uygun hangi işlemci kullanılmalı?

Abi aslında sana bir önerim var anakart H410M işlemci Intel i3 10100F alabilirsin ekran kartını değiştirmeye gerek yok diye düşünüyorum i3 10100F i ikinci elden 1000 TL'ye sıfır olarak 1300 TL civarında bulabilirsin H410 sıfır olarak 1300 ikinci el 1000 TL'ye bulabilirsin abi toplam 2000 TL oldu değil mi ikinci el alırsak gelelim RAM'e 2666 MHz DDR4 RAM'e ihtiyacımız var 16 gbını ortalama 1000 TL'ye alabilirsin bir de 80 Plus srtifikalı güvenilir markadan 400 watt güç kaynağı oooh tadından yenmez ortalama 4000 5000 TL'ye güzel bir sistemin oldu.

Bak bu arkadaş 8 GB RAM ile yapmış ona rağmen 150 FPS veriyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve bu önerdiğim sistem ile Cyberpunk 2077'yi bile ortalama 40 FPS oynarsın 1080p de.

V

E benim önerdiğim sistemle aklına ne gelirse oynarsın😊

Çok teşekkür ederim kardeşim.

Windows'u SSD'ye kurmazsan fayda etmez bu arada abi bir de o sistemden sana hayır gelmez önerdiğim parçalarla her oyunu kasmadan oynarsın.

An itibari ile, işimde gereği (e-ticaret ve sosyal medya) bana hem bu işte fayda sağlayacak hem arada oyun oynatacak güçlü bir gamer laptop alma kararı aldım. SSD konusunda söylediğini biliyorum gene de teşekkür ederim. Var mı tavsiye edebileceğin bir gamer laptop. Güçlü olması ve tek çekirdek performansının iyi olması benim için yeterli. Monster alayım diyorum tavsiye eder misin bu markayı.

An itibari ile, işimde gereği (e-ticaret ve sosyal medya) bana hem bu işte fayda sağlayacak hem arada oyun oynatacak güçlü bir gamer laptop alma kararı aldım. SSD konusunda söylediğini biliyorum gene de teşekkür ederim. Var mı tavsiye edebileceğin bir gamer laptop. Güçlü olması ve tek çekirdek performansının iyi olması benim için yeterli. Monster alayım diyorum tavsiye eder misin bu markayı.

Biraz araştırayım abş bütçen ne kadar ve yaş kaç

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı