FMF Hastalığına sahip olarak ne yapmalıyım?

sonfindikkiran

Picopat
Merhaba arkadaşlar, kısaca konuya gireyim.

Benim ölümcül FMF hastalığım var, doktora gittik %30 ölme ihtimali olduğunu falan söyledi. Şu an karnım ve kemiklerim çok ağrıyor ailemin de umurlarında değil, kardeşimle falan ilgileniyorlar. Sizce ne yapmalıyım? Ayağa bile çok zor kalkıyorum en azından moralimi yükseltecek tavsiyelerinizi söylerseniz çok mutlu olurum, zaten beş yaşımdan beri sabah akşam ilaç içiyorum.

Öncelikle acil şifalar diliyorum❤.ailen seni biraz umursuyorsa şöyle bir şey buldum internette.“kolşisin” isimli bitkisel kaynaklı ilaç sayesinde ateş ve ağrı atakları çok büyük oranda kontrol altına alınır ve önlenebilir. Ama kalıcı bir çözümü yokmuş :(

Öncelikle acil şifalar diliyorum❤.ailen seni biraz umursuyorsa şöyle bir şey buldum internette.“kolşisin” isimli bitkisel kaynaklı ilaç sayesinde ateş ve ağrı atakları çok büyük oranda kontrol altına alınır ve önlenebilir. Ama kalıcı bir çözümü yokmuş :(
Maalesef yok Caner hocam, kolşisin adlı ilacı aktif olarak kullanıyorum ama yinede en azından iyiliğim adına uğraştığınız için çok teşekkürler.

Geri
Yukarı