FN+Q klavye hızı ayarında oyun için hangisi kullanılmalıdır?

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
FN+Q ile klavyenin hızı değişiyor. Birisi normal iken, diğerinde oyunlarda TAB bastığınızda silinip geri geliyor. Yazarken bir değişik yazıyor. Basılı tutunca çok daha hızlı harfler ilerliyor.

FN+Q 2.'si yani hızlı modda iken mi oyunları oynamalıyız? Veya bu modda sadece FPS oyunları mı oynanmalı? Veya sadece MOBA oyunları mı oynanmalı? Yoksa bu modda asla oyun oynamayalım mı?

Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben pek bir farkını görememiştim. Bence oyunlarda normal olarak kullanılmalı çünkü TAB'a basınca tablo çok hızlı açılıp kapanıyor. Fakat klavyede yazmakla ilgili olan işlerde kullanılabilir diye düşünüyorum. Çünkü bastığın an yazı ekrana hemen yansıyor ve yazı yazmak daha kolaylaşıyor.

Ben pek bir farkını görememiştim. Bence oyunlarda normal olarak kullanılmalı çünkü TAB'a basınca tablo çok hızlı açılıp kapanıyor. Fakat klavyede yazmakla ilgili olan işlerde kullanılabilir diye düşünüyorum. Çünkü bastığın an yazı ekrana hemen yansıyor ve yazı yazmak daha kolaylaşıyor.

Ben test ettim. Normal olarak kullanılmalı :D

Sanırım laptop üzerinden yapıyosunuz, bende de bazen ikili yazma, tab tuşunda takılı kalma sorunu var. Bilgisayarım masaüstü klavyemde böyle bi ayar varmıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı