Çözüldü FN tuşunun eksikliği nasıl giderilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Castlevania

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar klavyemde tuşlar birbirine karıştı alt basınca uyku moduna alıyor, CTRL basinca ses kapatıyor. Bunu düzeltmek için FN + NumLock yapmam lazım ancak FN tuşum yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Sol alttaki arama kısmına klavye yazın, ekran klavyesini seçin. En sol altta olması gerekiyor. Eğer ekran klavyesinde NumLock göremiyorsanız sağ kısımdan seçeneklere tıklayın ardından üstten 3. kutucuğun tikini etkinleştirip tamama basın. En sol alttaki NumLock tuşudur.

Arkadaşlar klavyemde tuşlar birbirine karıştı alt basınca uyku moduna alıyor, CTRL basinca ses kapatıyor. Bunu düzeltmek için FN + NumLock yapmam lazım ancak FN tuşum yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Aygıt yöneticisinde Klavye bölümündeki tüm cihazları kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın. Sorun düzelmezse Windows ayarlarında veya denetim masasında klavye dilini kontrol edin.

Fotoğrafını atabilir misiniz?
Hocam fn kısmını açtım ancak numlocku bulamıyorum.

Fotoğrafını atabilir misiniz?
20230610_153524.jpg

Hocam FN kısmını açtım ancak NumLock'u bulamıyorum.

Eki Görüntüle 1815118

Sol alttaki arama kısmına klavye yazın, ekran klavyesini seçin. En sol altta olması gerekiyor. Eğer ekran klavyesinde NumLock göremiyorsanız sağ kısımdan seçeneklere tıklayın ardından üstten 3. kutucuğun tikini etkinleştirip tamama basın. En sol alttaki NumLock tuşudur.

Bu cevabıma sonradan ekleme yaptım dener misiniz?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı