FNAF 3 ana son hangisi?

427370

Hectopat
FNAF 3'ü daha şimdi bitirdim bütün sonları gördüm. Ama ana hikayeyle bağlantılı son hangisi bilmiyorum biliyorsanız söyler misiniz?
(İnternette iyi son, kötü son, normal son diye geçiyor anlamadım.)

Bad Ending, The End. İki son var ve ikinci son iyi son olarak geçiyor. İkisinde de sonuç hikayesi aynı, ikincisinde ağlayan çocuğun ruhunu da serbest bırakıyorsun, değişen tek şey bu.

Eğer ağlayan çocuğun ruhunu serbest bırakıyorsak FNAF 6 yangınında Purple Guy'u kim cehenneme gönderiyor?
Henry, ortağı olur kendisi. Freddy Fazbear sadece William tarafından kurulmadı, Henry de kurucularından birisi.
Ultimate Custom Night evreninde yarattığı her animatronik tarafından korkutularak cehennemi yaşıyordu, ta ki Glitchtrap ortaya çıkana kadar. Burntrap haline gelerek yangın çıkan restoranın bodrumunda tekrar meydana geldi. FNaF Securiy Breach'de görebilirsiniz.

Eğer ağlayan çocuğun ruhunu serbest bırakıyorsak FNAF 6 yangınında Purple Guy'u kim cehenneme gönderiyor?
Onu cassidy yapıyor çünkü william cassidy'i öldürürken çok ileri gidip nerdeyse sağlam yerini bırakmıyor cassidy'de bunun intikamını ucn'i yaratıp william'ı oraya yolluyor

Geri
Yukarı