Sürprizbozan FNAF 4 2. gece nasıl geçilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Scott Cawthon

Hectopat
Belki oynayıp geceyi geçmesini bilen biri vardır diye bu konuyu açıyorum. Şimdi öncelikle gece başladığı zaman AM 12'de Chica yüzünden sağ kapıda ölüyorum. En azından bilen birisi var ise yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:
Belki oynayıp geceyi geçmesini bilen biri vardır diye bu konuyu açıyorum. Şimdi öncelikle gece başladığı zaman AM 12'de Cica yüzünden sağ kapıda ölüyorum. En azından bilen birisi var ise yardımcı olabilir mi?

Ben tekde geçmiştim ses çok iyi kas arkaya dikkat et foxy 2. gecede çıkmaz

Belki oynayıp geceyi geçmesini bilen biri vardır diye bu konuyu açıyorum. Şimdi öncelikle gece başladığı zaman AM 12'de Cica yüzünden sağ kapıda ölüyorum. En azından bilen birisi var ise yardımcı olabilir mi?
Sağ kapıda ölüyorsan ilk önce sol kapıyı kontrol et kardeşim sonra sağ ve yatağı kontrol et. Çok ses kas.

Ben tekde geçmiştim ses çok iyi kas arkaya dikkat et foxy 2. gecede çıkmaz.

Koridora ışık tutmadan önce 5-10 saniye her iki kapıyı da kapatıp öyle ışık tutuyorum ses orta düzeyde kasabiliyorum her an jumpscare yiyeceğim için.
Sağ kapıda ölüyorsan ilk önce sol kapıyı kontrol et kardeşim sonra sağ ve yatağı kontrol et. Çok ses kas.

Az sonra kendimi toparlayıp yeniden deneyeceğim sağ olun.

Geri
Yukarı