FNAF Sister Location oynanır mı?

YETIM

Femtopat
Merhabalar. Başlıkta yazdığım oyunu oynamak istiyorum. Bilemedim iyi mi yoksa kötü mü diye. Bu yüzden sizden öneri almaya karar verdim. Sizce bu oyun oynanır mı? En azından ortalama bir oyun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana çok saçma geldi oyun. Onun yerine yeni çıkacak oyunu beklerseniz iyi olur bu arada da Steam de ücretsiz olan Ultimate Custom Night var onu oynayabilirsiniz

Merhabalar. Başlıkta yazdığım oyunu oynamak istiyorum. Bilemedim iyi mi yoksa kötü mü diye. Bu yüzden sizden öneri almaya karar verdim. Sizce bu oyun oynanır mı? En azından ortalama bir oyun mu?

Psikolojiye gitmezseniz sıkıntı olmaz.

Bir de PC tarihindeki en kötü FNAF oyunu haberiniz olsun. Ha hikaye bakımından devam ettiriyor ama sorun yok orada ayrık ayrık değil

Hocam. Neden serinin en kötü FNAF oyunu ki?

Oyunun teması tamamen değiştiği için genelde FNAF oyunlarında bir yerden bir yere gidilmez de ondan. Bak mesela 1. FNAF oyununa hiçbir oyun ona benzemediği için ve jumpscarelar ucuzlaştığı için hiçbir oyun 1. oyun kadar beğenilmez. Bence 4 ve 3'ü oyna korkuyu yaşarsın. Eğer istersen yeni oyununu da bekle galiba Security Breach'dı ismi

Oyunun teması tamamen değiştiği için genelde FNAF oyunlarında bir yerden bir yere gidilmez de ondan. Bak mesela 1. FNAF oyununa hiçbir oyun ona benzemediği için ve jumpscarelar ucuzlaştığı için hiçbir oyun 1. oyun kadar beğenilmez. Bence 4 ve 3'ü oyna korkuyu yaşarsın. Eğer istersen yeni oyununu da bekle galiba Security Breach'dı ismi.

Bunda daha çok seçenek var diye bunu oynamak istemiştim. Diger serilerde'ki gibi tek yerde oturmak çok kötü.

Geri
Yukarı